Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Επισης καποια στιγμη επεσε στο τραπεζι και η προταση για ενα μινι κυπελο/πρωταθλημα με μονο 500αρακια. Ιδεα του @akis_z80, Πολυ ενδιαφερον και αυτο, ειδικα μετα τις μαχες που ολοι ειδαμε χτες.

 

Και οχι μονο τα 500αρακια, αυτες τις μαχες τις δινουν ολα τα αργα αυτοκινητα με καλα κρατηματα π.χ BMW 325i.  

Εννοειτε και εγω μεσα οτι και να επιλεξετε, μονο μην ξανα ακουσω για fixed setup και αγωνες την πεμπτη.

Link to comment
Share on other sites

τι θα λέγατε μιας και έχουμε και δεύτερο σέρβερ να τρέχουμε τις Τετάρτες έναν αγώνα και εκεί; Εγώ λέω να το καθιερωσουνε και να τρέχουν ατομα που δε μπορούν την Κυριακή.πχ μισή ώρα πρακτις , 15λεπτα κουαλ και εναν αγωνα μισαωρου.

ετσι να σπαει η μονοτονία του εβδομαδιαίου κομπο!

καποιοι βέβαια λόγω rf2 δε θα μπορούν αλλα δε με νοιαζει :p ας μη παίξουν ρφ2.χαχα

τι λετε;

 

Να τα μας.

 

Υπάρχει κ η Πέμπτη. Σε κάποιους ( εμένα σίγουρα) , θα με ένοιαζε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να τα μας.

 

Υπάρχει κ η Πέμπτη. Σε κάποιους ( εμένα σίγουρα) , θα με ένοιαζε.

 

Καταρχήν αυτοί που τρέχουν στο rF2 δεν υπάρχει περίπτωση να τρέξουνε AC αν την ίδια μέρα υπάρχει rF2. Άλλη κατηγορία το ένα, άλλη το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Και γω θα πρότεινα να το πάμε για Πέμπτες!! Γιατί πέρα απο το rf2 είναι και οι αγώνες του RD οπότε από την στιγμή που μερικοί απο εμάς συμμετάσχουμε και εκεί θα είναι κρίμα... Μέσα για πρωταθληματάκι με συγκεκριμένο αυτοκίνητο (π.χ. 500αράκι), αν δεν έχουν αντίρρηση οι ιδιοκτήτες του server!!!

 

ΑΛΛΑ θέλουμε και ομάδες με skins :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ωραία , επειδή φευγω αύριο για γιορτές, όταν γυρίσω θα φτιάξω το πρόγραμμα για τον tango-x να ξεκινήσουμε αυτό που λέμε.Μέχρι τοτε θα ήθελα απο καποιον να φτιάξει ενα poll αναμεσα σε Τετάρτη η Πέμπτη για να κλεισουμε στη μέρα που θα παιζουμε.να ξεκαθαρισω οτι το combo θα το επιλεγω Εγώ με τον τασο στην γραμμή που έχουμε εξαρχης.road cars.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλά σε ολους!

 

Καλη επιστροφη σε οσους ειναι εκτος

 

Οικογενειακη μερα σημερα αλλά αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα τρεξουμε κ κανα lap :D

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ακη προσθεσε και τους 2 αγωνες που λειπουν οποτε βρεις χρονο να δουμε που βρισκομαστε  ;) Νομιζω οτι εχουν δημιουργιθει hot ζευγαρια σε ολες τις θεσεις   :)

 

http://managerdc2.rackservice.org:50299/championship

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.