Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Liakooo 1.22.091 άρα ο Ακης κι ο Κώστας 1,21 μή σου πω και παρακάτω.

Το απογευματάκι γύρω στις 18.30 - 19.00 κανείς?

Δυό αναζωογονιτικές ωρίτσες είναι ότι πρέπει να κάψουμε και τις χοληστερίνες από τα "νηστίσιμα". :p:D.

Link to comment
Share on other sites

Liakooo 1.22.091 άρα ο Ακης κι ο Κώστας 1,21 μή σου πω και παρακάτω.

Το απογευματάκι γύρω στις 18.30 - 19.00 κανείς?

Δυό αναζωογονιτικές ωρίτσες είναι ότι πρέπει να κάψουμε και τις χοληστερίνες από τα "νηστίσιμα". :p:D.

 

Αν δώσετε κανα setup ίσως :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία χθες το απόγευμα. Σε κάποια φάση είδα 9 άτομα μέσα!! Περισσότερα κ από τις Πέμπτες χεχε.

Μπήκε κ ο Κώστας κ έδειξε την κλάση του. Κ με καλό ping!!!

 

Bρε μήπως να το κάνατε Σάββατο το meeting να ρχομαι κι εγώ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φωνή βοώντος εν τη ερήμω.

Sorry ήμουν έξω (καρναβάλι στην Χαλκίδα , έψαχνα να δω κανέναν Κώστα ντυμένο Dj αλλά τίποτα :D ).

Για δοκιμάστε. Το έκανα υποστροφικό γιατί αλλιως δεν την παλεύω με αυτό το αμάξι. Αν σας φαίνεται υπέρ του δέοντος, μειώστε 1 κλικ την μπροστινή αντιστρεπτική. Επίσης για τον ίδιο λόγο το σασμάν το έχω μακρύ. Με κοντές σχέσεις μου γυρνάει στα κατεβάσματα.

liakjim.zip

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

νταξει πολυ γελιο. πανο νομιζεις επειδη εχεις .21 θα με περασεις ετσι απλα χαχαχα. τον τσαρλι τον ξεκανα στο τελος με βαρεσε μια απο πισω και λεω θα σε καταστρεψω :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ο charliex είχε το καλύτερο φρενάρισμα, με τα χίλια πάνω σου ,είχε μια λογική ,σου λέει ο άνθρωπος έχοντας μελετήσει επισταμένως όλες τις εκδοχές ,στη χειρότερη περίπτωση να μη με φτάσουν τα φρένα,ποιός θα χάσει ?

Μα αυτός που θα βρεθεί στο δρόμο μου φυσικά ,δεν υπάρχει καλύτερη επιβράδυνση από αυτή που πετυχαίνεις πέφτοντας πάνω στον άλλο ,θέλει όμως κι αυτό την τέχνη του, απαιτεί πλήρη προσήλωση στο στόχο και αυτοσυγκέντρωση, αρετές που δεν συναντώνται τόσο εύκολα :D .

Όσο για σένα κύριε Chris Mavridis ένα έχω να πώ κάνεις φοβερές εκκινήσεις και είσαι ίσως  ο μεγαλύτερος μπελάς που θα συναντήσει κανείς μπροστά του :p:D:upside: .

Με τον chris μέσα την Πέμπτη σας εύχομαι να την βγάλετε καθαρή εσείς οι υπόλοιποι και ένα ακόμα φοβού τον Αρη Τειδη προβλέπω πως αν τιθασεύσει το άγχος  του θα χετε μπελάδες εκεί στην κορυφή. :victory:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα σε οφφισιαλ αγωνα πεμπτης συμπεριφερομαι αψογα, σ αυτα τα mid-week ολα επιτρεπονται :)

εχε το νου σου απαγορευονται τα divebomb :p αν και με -3 sec που μου ριχνεις νομιζω θα ειμαι ευκολη λεια ακομα κι αν περασω στην εκκινηση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για μένα ευτυχώς για σένα :p  δεν θα με βρείς μπροστά σου την Πέμπτη γιατί δεν είμαι ο επίσημος οδηγός της ομάδας, εγώ ο κακομοίρης  :(  ο δοκιμαστής είμαι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για μένα ευτυχώς για σένα :p  δεν θα με βρείς μπροστά σου την Πέμπτη γιατί δεν είμαι ο επίσημος οδηγός της ομάδας, εγώ ο κακομοίρης  :(  ο δοκιμαστής είμαι.

 

Κοίτα πως το θέτει το θέμα... :coax: για να προκαλέσει συγκίνηση!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μετα απο δυο μερες προσπαθειων να κανω τα windows 10 main os με μεγαλη χαρα διαπιστωσα οτι εχω +17fps στο ac με τις ιδιες ρυθμισεις που ειχα και στα windows 7

 

Πιο πολύ για φρέσκο pc μου ακούγεται παρά για προτέρημα των 10.

 

 

Κοίτα πως το θέτει το θέμα... :coax: για να προκαλέσει συγκίνηση!

 

Ναι το ότι δουλειά των δοκιμαστών είναι να  παρέχουν setup στους  επίσημους όμως το περνάμε έτσι....

Ακόμα περιμένουμε για να κάνουμε και εμείς 1:22 !!  :tongueout:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.