Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Τελικά το σάββατο είμαστε όλο και περισσότεροι. :D

 

Τρομερά δύσκολη η F40, τα χέρια μου πιάστηκαν αλλά είναι αυτοκίνητο με @ρχίδι@!! :crazypilot: :crazypilot: :crazypilot: :crazypilot:

 

F40_1.23.685.zip

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικο αυτοκινητο το f40.Οτι και να πουμε ειναι λιγο πραγματικα για αυτο το αριστουργημα!

 

Δεν θα ξαναβγει τετοιο αυτοκινητο.

 

Εγω λογικα με το 458 θα μπω..εντυπωση μου κανει ομως που ειμαι ελαχιστα πιο γρηγορος(1 sec και αν) με την 458 σε σχεση με το f40(και δεν την ξερω και καθολου)..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ταχύτατος ο George και η f40 όμορφότερη από ποτέ :D .

Μια χαρά περάσαμε και σήμερα να στε καλά παίδες καλό υπόλοιπο .

ΥΓ. Οποιος θέλει να αυτοκτονήσει ας πάρει το rufiano που λέει και ο Αρης.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν και καλώς σας βρήκα βασικά μιας και ήταν η πρώτη μου είσοδος στο σερβερ. Με την 458 μπήκα για να θυμηθώ λίγο την πίστα, αύριο ίσως δοκιμάσω και την F40 αλλά με βλέπω να καταλήγω στη μικρή μιας και απ ότι είδα μόνο με αυτή μπορώ να φτάσω τους γρήγορους, η άλλη θέλει πολύ εκπαίδευση. Καλά για τη Ruf δε το συζητώ, μόνο για free run είναι. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η f40 ειναι σαν την γκομενα που ειχες καποτε και σου λεγε πως γουσταρει αγριο σεξ bdsm κτλ κτλ 

η ruf ειναι η γκομενα που την χωρισες στο δημοτικο και νομιζει πως τα εχετε ακομη 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία για πείτε για χθες, υπήρξε κάποια στιγμή που ήταν κ τα 3 αυτοκίνητα μέσα? Στα χέρια των εξωγήινων το RUF ήταν ανταγωνιστικό ή μ@λακίστηκα με το combo? Οι λιγότερο εξοικειωμένοι, ακολουθούσαν με την πιο "φιλική" 458?

 

Σήμερα απόγευμα θα μπω για practice.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω τί αμαξάρα αυτό το RUF. 

 

Για τους τολμηρούς ορίστε ένα setup που με έφερε "μολις"  1δευτ πίσω από τον Πάνο. Καλή τύχη. 

 

fast.zip

 

 


Εϊμαι μέσα μαζί με τον Θοδωρή.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.