Jump to content



Samsung Galaxy Note 2 / Note 3


jax7480

Recommended Posts

[MENTION=8617]Godaemon[/MENTION]

o [MENTION=1085]sotiris[/MENTION] ήταν ο πρώτος που εκδήλωσε ενδιαφέρον χωρίς να το αποσύρει αλλά βλέπω μετά πως έδειξε ενδιαφέρον για το Note 3. Αν δεν τον ενδιαφέρει το Note 2 πλέον, τότε είσαι ο επόμενος. [MENTION=6490]laantonios[/MENTION] έχεις δηλώσει ενδιαφέρον από τις 17 του μήνα αλλά όχι στο νήμα παρά μόνο σε πμ. Αν επιτρέψουν οι διαχειριστές να είσαι ο επόμενος μετά τον sotiris θα δωθεί σε εσένα, αν και οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και το τηλέφωνο κανονικά πηγαίνει στον Godaemon. Θα περιμένω όμως και απάντηση από τους admins/mods.

Να αναφέρω απλά για τους ενδιαφερόμενους για το Note 3 [MENTION=567]gorg[/MENTION] [MENTION=1085]sotiris[/MENTION] [MENTION=24423]eXhale[/MENTION]

To τηλέφωνο δεν θα σας το στείλω στις 25 του μήνα που θα κατέβω γιατί τελικά δεν θα έχω το Note 4 μέχρι τότε. Μου είπαν σε 2 εβδομάδες από τώρα. Που σημαίνει πως το τηλέφωνο θα σας το στείλω από Νορβηγία τελικά μετά τις 2 Νοέμβρη, χωρίς να έχω συγκεκριμένη ημερομηνία. Αυτό σε περίπτωση που δεν θέλετε να περιμένετε.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Ζάχο κρατάς τη σειρά βάση κανόνων εννοείται. Ο [MENTION=6490]laantonios[/MENTION] δεν έχει ποστάρει στο θέμα για εκδήλωση ενδιαφέροντος. Κοίταξα μήπως έχει διαγραφεί κάποιο ποστ κατα λάθος αλλά δεν...

Οπότε συνεχίζει η αγγελία όπως ξέρεις :)

ΥΓ Και για να πάρει σειρά, καλό θα είναι να εκδηλώσει ενδιαφέρον :p

Link to comment
Share on other sites

To κινητό, Note 2 στάλθηκε χθες στον [MENTION=8617]Godaemon[/MENTION]. Μόλις παραλάβει και αν είναι όλα καλά, ας ενημερώσει κι εδώ για να κλείσει το ένα από τα δύο τηλέφωνα.

Για το Note 3, όπως είπα θα αργήσει η συναλλαγή. [MENTION=567]gorg[/MENTION], [MENTION=1085]sotiris[/MENTION], [MENTION=24423]eXhale[/MENTION]

Αφορά και τους 3 σας. Με ενδιαφέρει και ανταλλαγή με κινητό χαμηλότερων προδιαγραφών γύρω στα 100-120€. Αν έχετε θα βολέψει. Δεν θα δώσω προτεραιότητα σε κάποιον, αν έχετε για ανταλλαγή, απλά υπάρχει η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος πάρει το Νοτε 3, του δινω δωράκι πακετο με γνησια ανταλακτικά tips για την κεφαλη του sylus (3 μαυρο/2 ασπρα) + τον εξολκεα :dirol:

Προυποθεση φυσικα να ερθει Βουλα να τα παρει γιατι δεν προκειται ουτε να τα ταχυδρομησω, ουτε να οδηγησω για το θεμα αυτο :p

Link to comment
Share on other sites

Για το Note 3, όπως είπα θα αργήσει η συναλλαγή. [MENTION=567]gorg[/MENTION], [MENTION=1085]sotiris[/MENTION], [MENTION=24423]eXhale[/MENTION]

Αφορά και τους 3 σας. Με ενδιαφέρει και ανταλλαγή με κινητό χαμηλότερων προδιαγραφών γύρω στα 100-120€. Αν έχετε θα βολέψει. Δεν θα δώσω προτεραιότητα σε κάποιον, αν έχετε για ανταλλαγή, απλά υπάρχει η δυνατότητα.

Εξακολουθώ να το θέλω. Αν δω ότι καθυστερεί πολύ θα ενημερώσω :-/

[MENTION=51]jax7480[/MENTION]: Ελπίζω τα μεταφορικά να μην είναι πολύ ακριβά ...

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]: Thanks (αν το πάρω) αλλά χλωμό να κατέβω Αθήνα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να το θέλω. Αν δω ότι καθυστερεί πολύ θα ενημερώσω :-/

[MENTION=51]jax7480[/MENTION]: Ελπίζω τα μεταφορικά να μην είναι πολύ ακριβά ...

Τα μεταφορικά από Νορβηγία θα είναι γύρω στα 20€, τα οποία φυσικά δεν θα τα πληρώσει ο αγοραστής όλα. Υπολόγισε γύρω στα 5€ να δώσεις εσύ και τα υπόλοιπα εγώ (αν τελικά το πάρεις).

Μόλις παρέλαβα το Note 2 και όλα μια χαρά το κινητό άψογο!

Ευχαριστώ τον Ζάχο , για άλλη μια φορά η συνεργασία μας άψογη :D

Νίκο εγώ σε ευχαριστώ για την άψογη συναλλαγή. Καλοδούλευτο να είναι το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=567]gorg[/MENTION] [MENTION=1085]sotiris[/MENTION] [MENTION=24423]eXhale[/MENTION] [MENTION=3321]Blinky[/MENTION] [MENTION=22551]Mitos175[/MENTION]

Κάνω ένα mention στους ενδιαφερόμενους γιατί το Note 4 μόλις έφτασε. Οπότε λογικά από Παρασκευή θα μπορέσω να στείλω το Note 3.

Αν κάποιος έχει αλλάξει γνώμη ας ενημερώσει για να δοθεί και η σωστή προτεραιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω τι έχει γίνει με το Note3 γιατί δεν ξέρω τι έχει συνεννοηθεί ο Ζάχος, αν για κάποιο λόγο δεν το πάρει κάποιο απο τα παιδιά απο πάνω Ζάχο το παίρνω σήμερα/αύριο/άμεσα.

Με μαμήσατε, και θα δοκιμάσω το μουλάρι να δω αν θα με βολέψει :p (το 4 :D )

Μεταφορικά θα τα βρούμε μην σε νοιάζει προφανώς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.