Jump to content



Recommended Posts

πριν 8 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δε ξερω πως το καταλαβες αυτο που ειπα, αλλα δεν ειναι ομορφο να χαιρεστε που "κατεβαζατε" , πτηνα... Αυτο. Στοιχειωδη παιδεια χρειαζεται για να ξερεις οτι αυτα ειναι μ@κακιες και ως παιδι μπορεις να ασχοληθεις με κατι πολυ καλυτερο.

Και να κλεβω μηχανακια θα μπορουσα , και να μπλεκω σε καβγαδες θα μπορουσα κτλ κτλ κτλ , οπως γινοταν και γινεται . 

Αλλα προτιμησα να παιζω κρυφτο , να φτιαχνω "σπιτακια" (2οροφα παρακαλω) με παλετες , να γυρναω με το ποδηλατο και που και που να χτυπαω κανα περιστερι , τα οποια πιθανον να την γλυτωναν μιας και τα οπλα αυτα δεν ειναι σε θεση να κανουν διατρηση .

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ειναι δεν ειναι σε θεση να κανουν διατρηση , η πραξη ειναι που μετραει φιλε μου... Δεν με πιανεις , δε πειραζει! Ελπιζω να το ξεπερασες αυτο με τα περιστερια.. Το μονο περιστερι που "χτυπησα " ηταν , το σουτ στα περιστερια, στο ποδοσφαιρο που παιζαμε στην αλανα :) 

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω πει πόσο πολύ αγαπάω το Open Source; Ε; Σας έχω πει; Το ΛΑΤΡΕΥΩ λέμε!

Αυτό που ακολουθείς κατά γράμμα ένα tutorial και δεν παίζει, επειδή κατά την εγκατάσταση σου έβαλε τις τελευταίες εκδόσεις οπότε εσύ έχεις την 5.01.321.19773, ενώ το tutorial γράφτηκε με την 5.01.321.19774.... Το λατρεύω αυτό! Ειδικά αυτή την περίοδο που δεν έχω πολύ δουλειά, είναι ιδανικό για να χάσεις 2-3 μέρες να κάνεις debug τα επίσημα tutorials της εταιρίας...

 

Καλημέρα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

πριν 50 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Σας έχω πει πόσο πολύ αγαπάω το Open Source; Ε; Σας έχω πει; Το ΛΑΤΡΕΥΩ λέμε!

Αυτό που ακολουθείς κατά γράμμα ένα tutorial και δεν παίζει, επειδή κατά την εγκατάσταση σου έβαλε τις τελευταίες εκδόσεις οπότε εσύ έχεις την 5.01.321.19773, ενώ το tutorial γράφτηκε με την 5.01.321.19774.... Το λατρεύω αυτό! Ειδικά αυτή την περίοδο που δεν έχω πολύ δουλειά, είναι ιδανικό για να χάσεις 2-3 μέρες να κάνεις debug τα επίσημα tutorials της εταιρίας...

 

Καλημέρα λέμε!

Ε αναβάθμισε και εσύ στην 5.01.321.19774! Τι γκρινιάζεις; :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

κάθομαι στο μπαλκόνι του σπιτιού μου, στα Σιμωτάτα της Κεφαλονιάς, και πιάνω άριστο σήμα wifi από το AP του ορόφου που είμαι. Το AP του πάνω ορόφου, οριακά (ψιλοφυσιολογικό μου φαίνεται με το τσιμέντο και το σίδερο που έχουν οι πλάκες εδώ). Το ενδιαφέρον είναι ότι πιάνω το wifi από ενοικιαζόμενα δωμάτια του διπλανού χωριού, και κυρίως, Zante Wifi. Όχι συνέχεια, αλλά, whatever, μιλάμε για το απέναντι νησί :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα έχει τερματίσει την ισχύ για καλύτερη λήψη....σε λίγο όλοι θα βγάλουν 3ο χέρι,να μου το θυμηθείς :p

εσύ πάρε ένα τέτοιο

 

wifi-allergies.jpg

 

γιατί σε βλέπω να ψηφίζεις τον Κουλη στις εκλογές  :hehe:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνει φίλος μου σπίτι στο Λονδίνο.. βρίσκει ένα, too good to be true, κέντρο όσο δεν πάει (εκεί θα δουλεύει).

Ο τύπος δεν δείχνει το σπίτι, λέει είναι Δουβλίνο κι απαιτεί πρώτα να υπογραφούν χαρτιά και μετά να δώσει κλειδιά μέσω fedex. Ρε κοίτα κάτι ξυπνοπούλια... 

Του λέει ξέρετε δε μπορώ να κλείσω σπίτι μόνο από 4 φωτογραφίες.. όχι λέει για να δεις ότι δεν είναι απάτη, σου στέλνω φωτογραφία μου και το δίπλωμα οδήγησης.. ρε το μπάρμπα.. εν τω μεταξύ στο ισόγειο έχει νοικιάσει μια κοπέλα.. δεεεεεν γίνεται να πάρει αυτή το κλειδί για μια μέρα και να πάνε να το δουν.. πόσο μου βρωμάει όλο αυτό... 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Delijohn said:

Ψάχνει φίλος μου σπίτι στο Λονδίνο.. βρίσκει ένα, too good to be true, κέντρο όσο δεν πάει (εκεί θα δουλεύει).

Ο τύπος δεν δείχνει το σπίτι, λέει είναι Δουβλίνο κι απαιτεί πρώτα να υπογραφούν χαρτιά και μετά να δώσει κλειδιά μέσω fedex. Ρε κοίτα κάτι ξυπνοπούλια... 

Του λέει ξέρετε δε μπορώ να κλείσω σπίτι μόνο από 4 φωτογραφίες.. όχι λέει για να δεις ότι δεν είναι απάτη, σου στέλνω φωτογραφία μου και το δίπλωμα οδήγησης.. ρε το μπάρμπα.. εν τω μεταξύ στο ισόγειο έχει νοικιάσει μια κοπέλα.. δεεεεεν γίνεται να πάρει αυτή το κλειδί για μια μέρα και να πάνε να το δουν.. πόσο μου βρωμάει όλο αυτό... 

Ακριβώς το ίδιο μου έτυχε εμένα. Δεν ήξερα, κι έτσι ρώτησα στο boards.ie.

Δεν ασχολήθηκαν καν με την "τεχνική", αλλά παρατήρησαν ορθογραφικά και συντακτικά λάθη στο email του, που εγώ, δεν τα είδα.

Ψιλιάστηκα βασικά από το "too good to be true"

 

Βρήκα και το θέμα:

http://www.boards.ie/b/thread/2057490067

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kpetros said:

 

Λεγε γιατι 40 λεπτα βιντεο απλα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ 

κάνε subcribe + κομεντ κάτω από το βίντεο  (δίνουν ένα σκασμό πράματα) .... και samsung s7 , lg 4k δεν χωράνε σε εικόνα :p

unbo.jpg

 

 

edit

εγώ παιδεύομαι με την φόλα των update των windows 10 aniversary τρομάρα τους

https://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/4w4xsl/bf4_not_working_after_win_10_anniversary_update/

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.