Jump to content



Recommended Posts

Πριν λίγο χτύπησε το τηλέφωνο με απόκρυψη.

Το σήκωσε η μάνα μου, και άκουσε μία να της λέει με λυγμούς ότι είναι η κόρη της, και ότι έπαθε ένα ατύχημα και πρέπει να της στείλει κάποια λεφτά.

Η απατεωνιά πάει σύννεφο.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πριν λίγο χτύπησε το τηλέφωνο με απόκρυψη.

Το σήκωσε η μάνα μου, και άκουσε μία να της λέει με λυγμούς ότι είναι η κόρη της, και ότι έπαθε ένα ατύχημα και πρέπει να της στείλει κάποια λεφτά.

Η απατεωνιά πάει σύννεφο.

Παρα πολυ συχνο φαινόμενο.

Και στο πατερα μου έτυχε και στη μανα μου και στη γιαγια μου. Τις γιαγιαδες μπορει να τις δουλεψουν ευκολα αλλα θα σου πω το εξεις για να καταλάβεις τι ειμαστε.

Το παθαίνει δεύτερη φορα η γιαγια μου. Τους λεει ελατε παρτε τα χρηματα για τη διακομοιδη και καλα της κορης της. Οκ. Παιρνω της ΕΛ. ΑΣ. λεω, στειλτε 2 ατομα γιατί σε λιγο θα ερθουν αυτοί και αυτοι. Οκ έρχονται.

Φτάνουν μετα απο λιγο τα παλικάρια. Χτυπανε τα παλικάρια και τους ανοιγω εγω και διπλα μου οι 2 αστυνομικοι.

Ωπ λαθος λενε. Λεω τι λαθος?

Λεφτα δεν ηρθες να παρεις?

Τεσπα επειδή δεν υπηρχαν αποδείξεις τους διωξαμε. Tragic

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Πριν λίγο χτύπησε το τηλέφωνο με απόκρυψη.

Το σήκωσε η μάνα μου, και άκουσε μία να της λέει με λυγμούς ότι είναι η κόρη της, και ότι έπαθε ένα ατύχημα και πρέπει να της στείλει κάποια λεφτά.

Η απατεωνιά πάει σύννεφο.

Τουλάχιστον έχεις αδερφή ή ήταν τόσο epic fail;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτά τα εκτρώματα της κοινωνίας, χτυπάνε τα γερόντια που πολλές φορές παλεύουν να τα βγάλουν πέρα με μιά σύνταξη των 300€.

@artyom εγώ δε θα φώναζα τους μπάτσους. Θα έλεγε στη μητέρα μου να μην τους δώσει τίποτα κι όταν έφευγαν, θα τους περίμενα σε μια γωνία με 2-3 φίλους και σιδερόβεργες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wizard! said:

Δυστυχώς αυτά τα εκτρώματα της κοινωνίας, χτυπάνε τα γερόντια που πολλές φορές παλεύουν να τα βγάλουν πέρα με μιά σύνταξη των 300€.

@artyom εγώ δε θα φώναζα τους μπάτσους. Θα έλεγε στη μητέρα μου να μην τους δώσει τίποτα κι όταν έφευγαν, θα τους περίμενα σε μια γωνία με 2-3 φίλους και σιδερόβεργες...

 

@o polonos  βγες από το λογαριασμό του @Wizard!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

Χτυπανε τα παλικάρια και τους ανοιγω εγω και διπλα μου οι 2 αστυνομικοι.

Ωπ λαθος λενε. Λεω τι λαθος?

Λεφτα δεν ηρθες να παρεις?

Τεσπα επειδή δεν υπηρχαν αποδείξεις τους διωξαμε. Tragic

Εδώ έγινε το λάθος.

Αφήνεις την γιαγιά να ανοίξει και εκεί που είναι να πάρουν τα λεφτά στα χέρια.. παίρνουν από ένα ωραίο ζευγάρι βραχιόλια! Μετά δεν μπορούν να πουν "Συγνώμη.. λάθος".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.