Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

19 minutes ago, sstav said:

παρότι εχουμε αδεια δεν παμε πουθενά

Το 2009 που παντρευτήκαμε, πήγαμε 15 μέρες και περάσαμε τέλεια.

Μετά το 2013 πήγαμε 4 μέρες.

Μετά φύγαμε μια και καλή και φέτος πήγαμε πάλι 15 μέρες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς να δούμε τι θα κάνουμε που από Δευτέρα τελειώνει η άδεια....

πριν 15 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Δε θυμάμαι ποιός είχε αναφερθεί στη Lindsay Pelas...

Αν δεν το πήρε χαμπάρι, ήταν Αθήνα, Ακρόπολη και Μύκονο...

(NSFW!)

Η Λίντσεϊ Πέλας «ταρακούνησε» Ακρόπολη και Μύκονο (pics) - ENTER - Gossip | sport-fm.gr: ΣΠΟΡ FM 94.6

Δεν χωρούν πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Οι από πάνω μου πάλι τσακώνονται.. νόμιζα έως τώρα πως έχω σούπερ ηχομόνωση, μα τους έχω ακούσει 4-5 φορές μέσα στο καλοκαίρι.. πέφτουν πράγματα, σπάνε γυαλιά.. η κοπέλα γρύλιζε σαν άγριο ζώο.. νόμιζα έτρωγε ξύλο.. κάποτε είπα να ανέβω να τη "σώσω" ή να πάω στη ρεσεψιόν να το αναφέρω.. δεν είναι ο νορμάλ τσακωμός.. είναι θεότρελοι.. πριν λίγο η τύπισσα μπήκε σε τέτοιο uber rage mode που πρέπει να έριξε όλη βιβλιοθήκη/ντουλάπα πάνω στο παλικάρι.. :sarcastic: 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Delijohn said:

Οι από πάνω μου πάλι τσακώνονται.. νόμιζα έως τώρα πως έχω σούπερ ηχομόνωση, μα τους έχω ακούσει 4-5 φορές μέσα στο καλοκαίρι.. πέφτουν πράγματα, σπάνε γυαλιά.. η κοπέλα γρύλιζε σαν άγριο ζώο.. νόμιζα έτρωγε ξύλο.. κάποτε είπα να ανέβω να τη "σώσω" ή να πάω στη ρεσεψιόν να το αναφέρω.. δεν είναι ο νορμάλ τσακωμός.. είναι θεότρελοι.. πριν λίγο η τύπισσα μπήκε σε τέτοιο uber rage mode που πρέπει να έριξε όλη βιβλιοθήκη/ντουλάπα πάνω στο παλικάρι.. :sarcastic: 

Αυτά παθαίνεις αν πηγαίνεις διακοπές με τη γυναίκα/κοπέλα whateva και κοιτάς άλλους κώλους. Μαύρα γυαλιά πες στο παλικάρι. Και δεν γυρνάμε ποτέ το κεφάλι.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

είναι 3 μπλοκ με στούντιο και το κάθε μπλοκ έχει ρεσεψιόν.. σαν φοιτητικές κατοικίες αλλά λίγο πιο "κυριλέ".. δεν μπαίνει κανείς χωρίς κάρτα, οι κάρτες ανοίγουν συγκεκριμένες πόρτες και πας μόνο όπου έχεις δουλειά να πας.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Delijohn said:

είναι 3 μπλοκ με στούντιο και το κάθε μπλοκ έχει ρεσεψιόν.. σαν φοιτητικές κατοικίες αλλά λίγο πιο "κυριλέ".. δεν μπαίνει κανείς χωρίς κάρτα, οι κάρτες ανοίγουν συγκεκριμένες πόρτες και πας μόνο όπου έχεις δουλειά να πας.. 

 

H κοπέλα είναι καλή; δεν κοιτάς μήπως χωθείς;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν ήξερα πως θα ηρεμήσει, ευχαρίστως.. με τη συγκεκριμένη βέβαια, πρέπει να χώνεσαι κάτω από το κρεβάτι να σωθείς.. έχει σπάσει ό,τι σπάει.. ο δικός της έκλαιγε μια μέρα.. δεν υπάρχει πιο τραγικό από το να ακούς άντρα να κλαίει.. χαχαχ

πέρα από τη πλάκα, δεν ξέρουμε ποιος μένει πού.. η κάρτα που ανοίγει το δωμάτιο, ανοίγει συγκεκριμένες πόρτες.. π.χ. εγώ δε μπορώ να μπω σε άλλο όροφο, ούτε να πάω σε άλλο διάδρομο από αυτόν που πάει στο δικό μου στούντιο.. κάποτε που ήθελα να μπω σε άλλο μπλοκ, μου πέταγαν κάρτες από το παράθυρο νυχτιάτικα :p

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.