Jump to content



Recommended Posts

έκανα χθες βράδυ δουλειά (αυτόματα edit πολλών txt σε python) μέχρι τα ξημερώματα... όταν έπεσα, το κινητό έλεγε 5:50..

9+ ήρθε κάτω από το παράθυρο (είχε ζέστη και το'χα ανοιχτό) ένας βλάκας με εκείνο το μηχάνημα που το φοράς στην πλάτη και μαρσάρει σαν c63 amg για να φυσάει τα φύλλα... 

:rant85:άτιμη κενωνία

είναι 1+ κι ακόμα αντέχω.. ούτε καφέδες, ούτε τίποτα... όλα καλά B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

3 hours ago, nucleus said:

Σεντονάκι θα βγει το κόβω. Η άποψη μου για μερικά:

omg. Εχεις εντρυφήσει. Εγώ πλέον είμαι σε φάση "ακούω 2-3 καλά τραγούδια και πατάω Auto-playlist στο youtube"

Δυστυχώς δεν το κόβω πάντως να πάω. Θα παιχτεί mp3 αφού τελειώσει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

μόλις γύρισα από το μαγαζί και το σπίτι είναι σαν φούρνος :crazy:

 

 

  Reveal hidden contents

όχι με πατάτες εσείς γελοίοι που θα σχολιάσετε  :p

 

Το μόνο που λείπει είναι ο τυπάς με το κομπρεσέρ :gyro:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, wrong method said:

μόλις γύρισα από το μαγαζί και το σπίτι είναι σαν φούρνος :crazy:

 

 

  Reveal hidden contents

όχι με πατάτες εσείς γελοίοι που θα σχολιάσετε  :p

 

Εγώ θα έλεγα με δενδρολίβανο και σκόρδο στη γάστρα. Μετά από 4-5 ώρες, ανάλογα το πόσο παχύ είναι, γίνεται λουκούμι.

Για πατάτες δεν τρελαίνομαι :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Wizard! said:

Εγώ θα έλεγα με δενδρολίβανο και σκόρδο στη γάστρα. Μετά από 4-5 ώρες, ανάλογα το πόσο παχύ είναι, γίνεται λουκούμι.

Για πατάτες δεν τρελαίνομαι :p

Και η πατατούλα στο παραπάνω, αν έχει ποτήσει κιόλας με τα υγρά ταιριάζει μια χαρά. Και σκέτο βέβαια δεν λέμε όχι.

 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο άσχημο συαίσθημα ρε γμτ...

Ευτυχώς δε μου έχουν κλέψει ποτέ όχημα, αλλά μια φορά μου έσπασαν το κάθισμα και έκλεψαν την ηλεκτρονική και ένιωθα πολύ χάλια.

Αυτή η παραβίαση της ζωής σου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο μου την δίνει όταν γίνεται αποσύνδεση την ώρα που είμαι στο ίντερνετ :wall:

Ίσως να είχα καλομάθει ότι μέχρι τα μέσα του 16 δεν είχα καμία απ όταν έβαλα ίντερνετ αλλά ναι...

 

Μ_μώ και το VoIP τους, αφού δεν έχετε υποδομές, τι σκ_τα το θέλετε;

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Πόσο μου την δίνει όταν γίνεται αποσύνδεση την ώρα που είμαι στο ίντερνετ :wall:

Ίσως να είχα καλομάθει ότι μέχρι τα μέσα του 16 δεν είχα καμία απ όταν έβαλα ίντερνετ αλλά ναι...

 

Μ_μώ και το VoIP τους, αφού δεν έχετε υποδομές, τι σκ_τα το θέλετε;

ελα ελα απλα απλωσε ενα καλωδιο να σε δωκω :p

 

Χωρίς τίτλο.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση :p

Το εσωτερικό ( επιφάνειες εννοώ όχι μη φανταστείτε μηχανικά μέρη και μητρικες - με ένα πανάκι περνάω το psu κάλυμα - το ταβάνι του κουτιου και λοιπά όπως φανάκια , κάποιες γωνίες που μπορεί να έχει παγιδευτεί σκουνουλα ) και εξωτερικό  του κουτιού στο κουτί πειράζει που το καθαρίζω με κάτι υγρά πανάκια ( σαν άζαξ ) ή να πάρω κανα σουίφερ;

Επίσης πειράζει που καθαρίζω ανα 2-3 μέρες εξωτερικά το case με διάφανο οινόπνευμα ( ειναι το λευκο nzxt s340 το γυαλιστερο ); Μήπως μου χαλάσει το χρώμα ή την υφή;

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.