Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

να πας στην Καλαμάτα,όλα είναι ξερά και κρύα εκεί-σαν τα αστεία του αστροκατ  :bleh:  :bleh:  :bleh:  :bleh:

Λίγα με τα Άγια χώματα, άντε μην εισηγηθούμε στον πρόεδρο και σου βάλει κανένα φόρο ποδηλάτου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σκοτώθηκε σήμερα ο γάτος μου, από έναν ασυνειδητο που δεν πατησε καθολου φρενο. Έτρεχε μέσα στο χωριο. Εύχομαι ο θεός να του κόψει τα πόδια και τα χέρια και να του προκαλέσει τόσο πόνο όσο προκάλεσε στο γάτο μου. ΤΟν εχω βαλει σε ενα κοφινι και τον εχω αφησει εξω στην αυλη, μήπως και ζεί ακόμη. Μετά από δυο τρείς ημέρες θα τον βγάλω έξω από το χωριό σε ρέμα.

 

Κριμα πραγματικά. Στη φωτογραφια ειναι ο γατος αρκετα πιο αδυνατος, γιατι τραβηχτηκε παλια η φωτο. Τελευταία είχε παχύνει επειδη τον ταιζα με τροφές.

post-61347-0-54839200-1418679138_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες και να σας αηδιασω βραδιατικα, αλλά ειχε μια λιμνη αιματος, η κοιλια του δεν κουνιεται αρα δεν αναπνεει και τα ματια του ειναι μονιμα ανοιχτα. Εκτος απο αυτο ο κοντινοτερος κτηνιατρος ειναι στα 70 χιλιομετρα, στο Βόλο δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.