Jump to content



Recommended Posts

2 βαθμους εξω 

10 μεσα

το AC τους ανεβασε στους 20 

μετα αποψυξη xD 

 

εβγαλα και τον ναρθικα σημερα , το δαχτυλο σε ακαμψια και πρεπει να παρω ενα μπαλακι για να αρχισει το δαχτυλο να ξανακουνιεται -.-

(παταω το κλικ αλλα δεν μπορω να κουνισω την ροδελα :p )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ο φίλος μας ο γκιαρμπεστ έχει 1 ώρα να βρει το λάθος στη διπλοχρέωση. Αν δεν λυθεί αύριο το πρωί πάω στη τράπεζα, μαζεύω τη χαρτούρα και ανοίγω dispute στο Paypal. γ@μω το κέρατό μου χρονιάρα μέρα!!@!@!@$#!24212\3@|$$$%@#$!@#@!#!  :angry:

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Και επειδή με έπιασε το πατριωτικό μου και θέλω κάποια στιγμή να κοιμηθώ ήσυχος, μόλις μίλησα και με την τράπεζα.

Το παλικάρι είχε πετύχει ξανά παρόμοια περίπτωση από τον γκιαρμπεστ 1 βδομάδα πριν με διπλοχρέωση και ούτε αρνείται ούτε δέχεται οτι είναι κατα λάθος ή επίτηδες αυτό που συνέβη.

 

Μου έδωσε όμως αναλυτικά τα 2 ξεχωριστά ID της τράπεζας του γκιαρμπεστ που προχώρησαν σε δέσμευση του ποσού, και με τα οποία φαίνεται ξεκάθαρα οτι αντί να προχωρήσουν το αρχικό order ticket που περίμενε την έγκριση, έδωσαν νέο ticket με νέα έγκριση το οποίο όμως ΔΕΝ ακυρώνει το πρώτο καθώς θεωρούνται 2 ξεχωριστές παραγγελίες.

 

Υποψιάζομαι οτι είτε το κάνουν επίτηδες στα preorder και όποιος κοιμάται τον ήπιε, είτε το σύστημά τους από το preorder σε κανονικό order (μόλις το προιόν γίνει διαθέσιμο) δε κάνει σωστή αλλαγή κατάστασης και φτιάχνει νέο order ticket.

 

Αναμένω λοιπόν τώρα την φίλη μας που εκπροσωπεί το γκιαρμπεστ να μελετήσει όσα της έστειλα και να μου λύσει το ζήτημα

 

 

Η νύστα νίκησε τον Κινέζο-γίγαντα.....όταν ξυπνήσω η συνέχεια...

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για την τελευταία μερα αυτού του χρόνου...προσωπικα δεν ήταν ότι καλύτερο, όπως και το προηγούμενο 2013 και ίσως και το επόμενο...γιατί ίσως δεν ορίζουμε μόνοι μας την τύχη μας...ας αφήσουμε όμως τα πεσιμιστικά...καλή χρόνια σε όλους και σε όσους αγαπάτε....

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για την τελευταία μερα αυτού του χρόνου...προσωπικα δεν ήταν ότι καλύτερο, όπως και το προηγούμενο 2013 και ίσως και το επόμενο...γιατί ίσως δεν ορίζουμε μόνοι μας την τύχη μας...ας αφήσουμε όμως τα πεσιμιστικά...καλή χρόνια σε όλους και σε όσους αγαπάτε....

4341.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για την τελευταία μερα αυτού του χρόνου...προσωπικα δεν ήταν ότι καλύτερο, όπως και το προηγούμενο 2013 και ίσως και το επόμενο...γιατί ίσως δεν ορίζουμε μόνοι μας την τύχη μας...ας αφήσουμε όμως τα πεσιμιστικά...καλή χρόνια σε όλους και σε όσους αγαπάτε....

Like στο κίτρινο κείμενο

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν φταιει ο καφες, ενα σκετο κακαο ηπια το πρωι  ( νερο - κακαο - ζαχαρη, εχω δυσανεξια στο αγελαδινο γαλα )  εφαγα και ενα  εξοχικο με πατατες το μεσημερι, παλι 3 αφοδευσεις σε λιγοτερο απο 6  ωρες ! 

 

#κωλοκαιρός_ κωλοχρονιά_κωλοσυζήτηση  

 

:p 

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν φταιει ο καφες, ενα σκετο κακαο ηπια το πρωι  ( νερο - κακαο - ζαχαρη, εχω δυσανεξια στο αγελαδινο γαλα )  εφαγα και ενα  εξοχικο με πατατες το μεσημερι, παλι 3 αφοδευσεις σε λιγοτερο απο 6  ωρες ! 

 

#κωλοκαιρός_ κωλοχρονιά_κωλοσυζήτηση  

 

:p

What is this? The paxi entero report?

WE DON'T WANT TO KNOW! :shutup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο ενα μινι μουχαμπετι.

Φαι,γελιο,κρητικη ρακι με την συνοδεια ποντιακης λυρας.

 

@Snips,

 δεν προλαβα να τραβηξω βιντεο τον πιτσιρικα που επαιζε απλα θα πω

οτι τα δαχτυλα του δεν τα εβλεπες.

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

 

ακομα μπαινουν μεσα και μου ζητανε κρατικο   :wall:   :p

 

 

 

και τι να σου ζητάνε βρε παιδάκιμ' ;τα άπαντα του Σεφερλή;;  :bleh:  :bleh:  :bleh:  :bleh:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο στα ελτα τη περιοχης για μια r7 260x που περιμενω από πλαισιο και παραλίγο να με βρίσουν. Τους δικαιολογώ όμως με δυο μέτρα χιόνι και με το φορτηγό που θα έκαναν την παραλαβή κολλημένο κάπου στην Εθνική. :p

Έγινε επεξεργασία από yz3427
Link to comment
Share on other sites

το (ξεπεσμενο) μπορντελο εχει κληρωσει απο τις  4, η ωρα ειναι  6 και τεταρτο αλλα ο καταραμμενος καταλογος  δεν εχει ανεβει ακομα εδω -> http://www.laheia.gr/el/web/passive/protochroniatiko1

 

edit : με το που σουταρα ενα στραβοξυλο που μου τον  ζητησε, στο 24ο πατημα του F5 βρεθηκε ακρη, γιουπιιιι

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.