Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

[...]

Βγάζω το dvi και συνδέω την 670 με hdmi στην οθόνη. Παρεμπιπτόντως, χάλια τα χρώματα στο hdmi.

[...]

 

(από τα άπαντα ενός γκαντέμη)

Πιθανότατα στέλνει RGB 16-235 αντί για 0-255, παίξε από τις ρυθμίσεις της κάρτας για επιβεβαίωση. Για περισσότερα, νέο θέμα :)

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Από όσο θυμάμαι, με ότι εταιρία κι αν έχω προσπαθήσει να επικοινωνήσω, μετρημένες στα δάχτυλα του ενός ποδιού αυτές που έχουν αξιοπρεπές τηλεφωνικό κέντρο και η λέξη "εξυπηρέτηση" έχει νόημα.

 

Τελευταία απόπειρα ήταν η Hoover/Candy....φήμες λένε ότι το creature που αλώνιζε εκεί κατασπαράζοντας τους υπαλλήλους του τηλεφωνικού κέντρου, έφυγε προς άλλες αντιπροσωπείες...

 

 

btw, πόσο τα σπάει το tag @GoMaR στα tags του ΠΟΘ....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. Να ρωτήσω. Ξέρει κανείς είτε από κατανομές(εκθετικές/υποεκθετικές/υπερεκθετικές) είτε από κανονικοποίηση σε συναρτησιακές εξαρτήσεις? Ναι ξέρω, είναι άσχετα μεταξύ τους, είναι για 2 διαφορετικά μαθήματα. Αν ναι, a pm would be much appreciated.

Link to comment
Share on other sites

Απο χτες σταματησα την κοκα κολα. San Pellegrino/ Perrier/ Σουρωτη πλεον στο ψυγειο :D

Αφανταστα δυσκολα το ομολογω...

όσο αστείο και να ακούγετε κάποτε ήμουν εθισμένος στην κοκα κόλα. σε ένα μήνα την είχα ξεχάσει! carry on δεν είναι τίποτα μαν   you can do it ( random survivor song)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σταθεί πολύ τυχερός που ποτέ δεν πέρασα εθισμό με soft drinks... Αν και πέρασα φάση που έπινα χυμούς (φυσικούς για λίγο καλύτερα το δέχομαι, όχι τα ζαχαρωμένα σκευάσματα) πολλούς.

 

Ον α σαιντ νόουτ, Αντώνη αντί να πίνεις κοκα κόλες δεν κάνεις τίποτα αλλαγές εκεί που πρέπει ?!?!?! ./παντόφλα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.