Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ναι, επειδή ο Φεβρουάριος που είχε 28 μέρες είναι ακέραιο πολλάπλάσιο των 7 ημερών της εβδομάδας.*

 

Η μάνα μου μόλις μου έφερε ένα κομμάτι κέικ. Έφτιαξε κέικ και δε με φώναξε να γλύψω το μείγμα!!

 

 

EDIT: Ήθελα να το γράψω χρησιμοποιώντας το MOD, αλλά δεν το ξέρω καλά και θα το έκανα λάθος.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Α, σήμερα είναι και η μέρα του "π" μην ξεχνιόμαστε!!

 

Είναι επίσης steak and blowjob day!  B)

 

http://news247.gr/eidiseis/psixagogia/humor/pws-kathierwthhke-h-pagkosmia-hmera-mprizolas-kai-peoleixias.3357326.html

Έγινε επεξεργασία από CyberMarco
Link to comment
Share on other sites

...θά έχετε και "ξωγ@μμο",  "βρέ δεν ντρέεεεεπεστε".  :embarrassment:

Εγώ πουλάω το "σπpeρμ@" μου και ας κάνει εξωσωματική...

να μου μείνει και κάτι στην τσέπη - όχι απλά μία ανάμνηση!

 

:lol:  :jumpy:  :secret:

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Προχθες επαθα εξαρθωση γναθου και ελεγα οτι δεν υπαρχει πιο σπαστικο και ενοχλητικο πραγμα.

Επισκεπτομαι αποψε σπιτι φιλων και ανακαλυπτω οτι υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο την εξαρθωση. Να εχεις εξαρθωση γναθου και οι φιλοι σου να εχουν ετοιμασει burgers, με πιο πολλους οροφους απο το Μπουρτζ Χαλίφα. ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Προχθες επαθα εξαρθωση γναθου και ελεγα οτι δεν υπαρχει πιο σπαστικο και ενοχλητικο πραγμα.

Επισκεπτομαι αποψε σπιτι φιλων και ανακαλυπτω οτι υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο την εξαρθωση. Να εχεις εξαρθωση γναθου και οι φιλοι σου να εχουν ετοιμασει burgers, με πιο πολλους οροφους απο το Μπουρτζ Χαλίφα.

Τι είναι αυτό;  :p

Link to comment
Share on other sites

 

Αχ πόσο θέλω να το σχολιάσω αυτό, με βάση τα πρόσφατα γεγονότα στο ΠΟΘ!!! :whistling::kiss:

Link to comment
Share on other sites

Προχθες επαθα εξαρθωση γναθου και ελεγα οτι δεν υπαρχει πιο σπαστικο και ενοχλητικο πραγμα.

Επισκεπτομαι αποψε σπιτι φιλων και ανακαλυπτω οτι υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο την εξαρθωση. Να εχεις εξαρθωση γναθου και οι φιλοι σου να εχουν ετοιμασει burgers, με πιο πολλους οροφους απο το Μπουρτζ Χαλίφα.

 

 

Περαστικά και προς το παρόν αποχή από τέτοια σπίτια...

 

...και από το Φαγητο-thread, γιατί τώρα είναι η ευκαιρία να σε εκδικηθούν αυτοί που τους έκανες να τρέχουν τα σάλια τους τόσο καιρό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προχθες επαθα εξαρθωση γναθου και ελεγα οτι δεν υπαρχει πιο σπαστικο και ενοχλητικο πραγμα.

Επισκεπτομαι αποψε σπιτι φιλων και ανακαλυπτω οτι υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα απο την εξαρθωση. Να εχεις εξαρθωση γναθου και οι φιλοι σου να εχουν ετοιμασει burgers, με πιο πολλους οροφους απο το Μπουρτζ Χαλίφα.

 

Και εγώ που νόμιζα ότι είχαν ετοιμάσει μπριζόλες :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να προσέχεις γιατί αν το πάθεις μια φορά.. είναι πιθανό να το πάθεις ξανά και ξανά και ξανά. Είναι σα να λασκάρει η γνάθος και να βγαίνει πιο εύκολα πλέον. Έχει παρόμοιο θέμα η αδερφή μου η μια... τρίζει πολύ η μασέλα της, ειδικά αν χασμουρηθεί. Κάνει τρελό ΚΡΑΚ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.