Jump to content



Recommended Posts

Πολύ ζέστη έχετε εκεί στην Πρωτεύουσα διαβάζω. Και εδώ το ίδιο. Δεν κουνιέται φύλλο. Δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις. Μόνο με μαγιό λέμε. 220 έχει τώρα.  :p

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μεταλλαγμένα τα κουνούπια στο βαρνάβα. ταμπλέτες, φιδάκια, αντικουνουπικό σπρέι, κι όμως συνεχίζουν να τσιμπάνε τα διαόλια... θα πεθάνουμε...

 

Εγώ λίγο ακόμα και θα αρχίσω να πιστεύω ότι τα φιδάκια κλπ δεν είναι για τα κουνούπια αλλά για τους ανθρώπους.

Σε ενοχλούν, άρα δεν κάθεσαι σε αυλή/κήπο/μπαλκόνι άρα δε σε τσιμπάνε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που μόλις έχω βγει απο το μπάνιο και ετοιμάζομαι να την αραξω βεράντα για παγωμένη μπύρα και τηλεόραση, βλέπω κατσαρίδα στην κρεβατοκάμαρα. Πριν προλάβω να της τραβήξω παντοφλια, μου κρύβεται κάτω απο μια συρταριερα. Η γυναίκα εντωμεταξύ κοιμίζει την μικρή. Το να τραβήξω συρταριερα και να την σκοτώσω χωρίς να ρισκάρω να πάει κάτω απο το κρεβάτι αδύνατο... Εκκενωνω την περιοχή απο χαλάκια, κομοδίνο καλόγερο και λοιπά και της στήνω καραούλι μέχρι να κοιμηθεί η μικρή. Εντωμεταξύ ο ιδρωτας αρχίζει να τρέχει. Κάποια στιγμή βγαίνει η γυναίκα και αρχίζουμε τη συντονισμένη επίθεση. Παντόφλες ανά χείρας και αρχίζω να μετακινώ την συρταριερα. Μετά πολλά τρώει τρεις παντοφλιες και ψοφάει. Τότε τελειωνουν οι μπαταρίες απο το νανουριστηρι της μικρής η οποία ακόμα να κοιμηθεί... Αλλάζω μπαταρίες και αρχίζει η επιχείρηση απολύμανση... Μετά από όλα αυτά και αφού πέρασε μια ώρα επιτέλους μετά το δεύτερο βραδινό ντουζακι ήρθε η ώρα για παγωμένη μπυριτσα!

Υ.Γ. Χθες έσπασε η αγαπημένη καρεκλιτσα της μικρής, σήμερα έκανα την πρώτη γρατζουνιά στο yaris και έσπασα μια απο τις καρέκλες της κουζίνας... Μήπως το σύμπαν προσπαθεί να μου πει κάτι;;;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή βγαίνει η γυναίκα και αρχίζουμε τη συντονισμένη επίθεση

 

 

 

post-60900-0-10190500-1438634877_thumb.j 

 

:hehe: :hehe: 

 

Πιστευω πως αμα ρωτησεις την Καρμεν , θα σου πει οτι το συμπαν αυτο τον καιρο γ...ται :p 

 

Και μας σημερα χαλασε ο ανεμιστηρας.. Και δε μπορουμε να παρουμε αλλον γιατι δε πληρωθηκαμε ακομη ... 

Πολλη γκαντεμια επεσε, ο δρακουμελ παραμονευει! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Update: Αφού ήπια την μπύρα και χάζεψα tv πάω κρεβατι και βλέπω μια να φευγει τρέχοντας προς το μπάνιο... Ευτυχώς την προλάβαμε πριν κρυφτεί κατω απο το πλυντήριο... Κλασσικά σφουγγρισμα απολύμανση κλπ... Άντε ελπίζω να μην ξυπνήσω με μια τρίτη αγκαλιά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το απόγευμα πάω να μπω σε ένα μαγαζί και τρώω μια κουτσουλιά κατά ρυπάς  σε μαλλιά/σβέρκο/μπλούζα. Μα τι διάολο τρώνε τα ρημάδια....

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιος; Ποιος; :o

Αυτός.1-0.

Αυτός που δεν είναι εδώ να σου απαντήσει "αυτός / 1-0" :p

Πήγαινε στη πρώτη σελίδα, πρώτο post και θα καταλάβεις, αν δεν κατάλαβες... ;)

http://i.imgur.com/a5cM1hZ.gifv

 

αμ δεν έφυγε,εδώ είναι και σπαμαρει στο δίπλα θρεαντ :p

http://i.imgur.com/wgWxyqq.gifv

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.