Jump to content



Recommended Posts

πριν 40 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τοσα βιντεο , τον γλιτσα εβαλες ρε Αντωνη; :hehe: 

Εε μα αυτόν κράζω ρε, δεν είδες από πάνω τι γράφω; :p

 

Το θετικό είναι ότι οι πιλότοι βγήκαν ζωντανοί απ ότι άκουσα και δεν έχουν κάτι σοβαρό.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Με κάλεσαν τώρα για την συνδρομητική τηλεόραση του ΟΤΕ και μόλις της είπα ότι δεν με ενδιαφέρει μου το έκλεισαν στη μούρη.

Αν το έκαναν σ άλλον και τους κατέβαζε καντήλια αυτός θα έφταιγε;

 

Να γιατί δε πάει μπροστά αυτή η χώρα...

 

PS: Μην απαντάτε, ρητορικές ερωτήσεις / δε ξέρω που αλλού να τα ποστάρω :p

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να θες να ηρεμήσεις και να σκάει τηλέφωνο στο κινητό που να ζητάνε την πεθερά (με το πατρικό της επώνυμο!!!!).

Μου είπαν ότι αυτή τους έδωσε το κινητό μου. Η πεθερά εν τω μεταξύ δεν έχει καν το κινητό μου (really).

Ποιός ξέρει από που βρήκαν το κινητό μου. Τους είπα να ξαναπάρουν σε 10' να μιλήσω πρώτα μαζί της. Προφανώς δεν πήραν....

 

Εδώ τα αποτελέσματα της αναζήτησης στο γούγλη

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η πεθερά έκανε καμιά πλαστική και σε ψάχνουν να τους πληρώσεις; :p

 

Αν θες να σταματήσεις να σε ενοχλούν, ο @Wizard! είναι ο ειδικός σ αυτά. Βασικά απλά κάνει αυτό που πρέπει να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ. Αφού δεν το έχει. Ξαναπήραν τηλ μόλις και επέμεναν ότι το έδωσε. Της είπα την αλήθεια (είναι εταιρικό τηλέφωνο και το ξέρουν 3 άτομα μόνο) οπότε παίζει κάτι άλλο.

Αμέσως έχασε τον τόνο της φωνής και άρχισε να ανεβάζει volume λέγοντας ότι που να το βρούμε εμείς κτλ.

Τους είπα εσείς ξέρετε που το βρήκατε και η απάντηση ήταν: να ξέρετε ότι μας το έδωσε αλλά αφού έκανε λάθος θα το διαγράψουμε για να μη σας ξαναενοχλήσουμε.

 

δεν παίζονται οι τύποι!!!!

btw: Αγία Παρασκευή ξεκίνησε να ρίχνει καρέκλες. Ελπίζω να μην το πάει και σε τραπέζια αργότερα

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και σου έκανα πλάκα πριν ρε συ.

 

Εμένα κάτι μου λέει ότι τους τα σερβίρουν οι εταιρίες κινητής / σταθερής προσπαθώντας να κερδίσουν εχτρα πελάτες (αν αφορούν δικές τους προσφορές πχ) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, deninho said:

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΥΠΡΟΥ - Ανακοινώσεις

 

RX6v2sr.png

 

 

άλλοιν χριστιανοταλιμπαν καιν αυτοίν...

Μάλλον σου ξέφυγε το mobility week :)

Ότι άλλο και να διοργανώσεις, χρειάζεται να ασχοληθείς. Έτσι, σκας μερικά κιτρινοπράσινα στον παπά και έχεις έτοιμο happening, ειδικά για τους ξένους που θα κάνουν και χάζι. Μεταξύ μας, είναι εξίσου αποτελεσματικό με το να μαζεύονταν σε κανένα αμφιθέατρο...

Link to comment
Share on other sites

On 09/19/2016 at 0:12 PM, felix said:

50.41Lt βενζίνη σε 45άρι ρεζερβουάρ...ΕΚΟ Ηλιούπολη....

  • "Ε, τόσο παίρνουν αυτά"
  • "Είναι με κλίση, γιαυτό"
  • "Είναι κανα 5λιτρο ο λαιμός"

Από Ηλιούπολη βάζω και εγώ μόνο εκο έβαζα στο πρώτο όπως ανεβαίνουμε και στραβωσα γιατί μια μέρα μου έβαλε 100αρα.  Τι έγινε λέω shell το κάνατε? Βάζω από το δεύτερο τώρα... Οψωμεθα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Simon said:

Πριν απο δυο 24ωρα εγινα κι εγω πατερας! 

Να μας ζησουν να τα χαιρομαστε και να μας χαιρονται

Καλημερεςςς

Welcome to the club.

Οι ομορφότερες και παράλληλα πιό δύσκολες μέρες, αρχίζουν :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Πριν απο δυο 24ωρα εγινα κι εγω πατερας! :D

Να μας ζησουν να τα χαιρομαστε και να μας χαιρονται

Καλημερεςςς

Πες μου ότι ο πληθυντικός υποδηλώνει δίδυμα :D 

 

Καλή ανατροφή, καλή τύχη, υγεία και καλή υπομονή για τις επόμενες δύσκολες αλλά αναντικατάστατες μέρες 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.