Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

10 hours ago, SpirosKGR said:

Θέλω να φύγω εδώ και καιρό απλά λόγω που τελικα δεν έχει κάτσει κάποια δουλειά, άνεργος εδώ και 1.5 χρόνο που τελείωσα το στρατό τρατάρω το θέμα όσο πάει αλλά έχουν καταντήσει τελείως σαχλαμάριδες. Με το που τους την είπα λιγο στο fb, και δεν σήκωσα και τα τηλέφωνα που με έπερναν έφτιαξε στα 4 με χίλια ζόρια. 

 

Η μόνη εναλλακτική είναι ο ΟΤΕ ο οποίος μου είχε πει ότι θα κλειδώνω στα 9-10 mbps ( σύμφωνα πάντα με βάση τον αριθμό του κάτω ενοίκου που μένει και έχει ΟΤΕ ). Ολα αυτά πέρυσι που δεν είχαν βάλει και τα νέα καφάο. Εχω 2 καφάο του οτέ στη περιοχή μου. 

Αν θες κάνε ένα θεματάκι, να το συζητήσουμε εκτενέστερα. Εκτός κι αν απλά ήθελες να πεις τον πόνο σου :p

 

Κατά τα άλλα, καλησπέρα σε όλους :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος xkabamarux έγραψε:

Τελος θα πω το εξης: ΣΠΑΤΑΛΗ. Σπαταλησα τη ζωη μου. Δεν επρεπε. Μην κανετε το ιδιο λαθος.

Θα ήθελα να μάθω τι εννοείς με το "σπατάλη" και τι θεωρείς ότι έκανες χωρίς να χρειάζεται να το κάνεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σπαταλη χρονου που θα επρεπε να δαπανησω ενω εγω τον σπαταλησα απο λαθος επιλογες σχεσεων με ανθρωπους, εργασιας, συνηθειων, ενασχολησεων. Θα μπορουσα να μην ειχα κανει αυτες τις λαθος επιλογες και να επελεγα κατι πιο σωστο στο καθε τομεα. Εκανα λαθη τοσο στον εαυτο μου οσο και στους γυρω μου. Σπαταλη χρονου, ενεργειας.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος xkabamarux έγραψε:

Σπαταλη χρονου που θα επρεπε να δαπανησω ενω εγω τον σπαταλησα απο λαθος επιλογες σχεσεων με ανθρωπους, εργασιας, συνηθειων, ενασχολησεων. Θα μπορουσα να μην ειχα κανει αυτες τις λαθος επιλογες και να επελεγα κατι πιο σωστο στο καθε τομεα. Εκανα λαθη τοσο στον εαυτο μου οσο και στους γυρω μου. Σπαταλη χρονου, ενεργειας.

Ομως ειπαμε να μη κοιταμε πισω, σωστα; :) Μη κοιτας τι σπαταλησες (αν οντως εγινε)!! Μπροστα θα κοιτας, και απλα θελει αγωνα το πραγμα..!

Spoiler

Και ελπιζω το προβλημα να μην επεκταθει και να ειναι σε αρχικα σταδια!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος xkabamarux έγραψε:

Σπαταλη χρονου που θα επρεπε να δαπανησω ενω εγω τον σπαταλησα απο λαθος επιλογες σχεσεων με ανθρωπους, εργασιας, συνηθειων, ενασχολησεων. Θα μπορουσα να μην ειχα κανει αυτες τις λαθος επιλογες και να επελεγα κατι πιο σωστο στο καθε τομεα. Εκανα λαθη τοσο στον εαυτο μου οσο και στους γυρω μου. Σπαταλη χρονου, ενεργειας.

Από τα λάθη μαθαίνεις όμως. Σκοπός της ζωής - τουλάχιστον της δικής μου - είναι να γίνω καλύτερος άνθρωπος και μέσω των λαθών που κάνω νομίζω ότι είμαι στη σωστή κατεύθυνση

 

Spoiler

Στο τέλος, αν δε γίνω καλύτερος άνθρωπος, τουλάχιστον θα ξέρω ότι είμαι καλύτερος από τον @wrong method:sarcastic: 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος Delijohn έγραψε:

10 χρόνια με την ίδια εταιρεία...:unsure: απαπαπαπααα.. βέβαια κάποιοι το κάνουν και με γυναίκες.. τι να πεις :hehe:

Forthnet από το Σεπτέμβριο του 2004, Κωνσταντίνα από τον Απρίλιο του 2006.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, astrolabos said:

 

  Hide contents

Στο τέλος, αν δε γίνω καλύτερος άνθρωπος, τουλάχιστον θα ξέρω ότι είμαι καλύτερος από τον @wrong method:sarcastic: 

 

μα,είσαι καλύτερος,οι ασύλληπτες ικανότητές σου στο βιολί,είναι μυθικές

 

υποκλίνομαι :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Forthnet από το Σεπτέμβριο του 2004, Κωνσταντίνα από τον Απρίλιο του 2006.

t9ctG5MZhyyU8.gif

:hehe: και 15 και 30 και μετά τα 50 μαζί.. εταιρεία να αλλάξεις πάραυτα.. 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος xkabamarux έγραψε:

μπορει τελικα ο καρκινος να εφυγε απο το παχυ εντερο και να πηγε εκει...τι να πω...θα δειξουν οι υπολοιπες εξετασεις.

 

συμφωνώ σε ΟΛΑ.. ΣΕ ΟΛΑ! 

Αλλά μη σε παίρνει από κάτω, ειδικά όταν δεν έχεις κάτι σίγουρο και χειροπιαστό.. όσο κι αν σου ***** την ψυχολογία οι εξετάσεις και "το δεν ξέρω τι έχω", τα'χω περάσει πολλές φορές με δικά μου άτομα.. μείνε δυνατός κ σκέψου ότι όλα είναι μια δοκιμασία.. μακάρι πολλοί να τα αντιμετώπιζαν όλα όπως εσύ... συνέχισε δυνατά ;) είσαι ήδη νικητής θεωρώ.. 

Περιττό να σου πω πως ο παππούς μου, γεννηθείς "το 1" (το 1901) τον κέρδισε 3 φορές και πέθανε τα 96 του..! Θέληση θέλει!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

μα,είσαι καλύτερος,οι ασύλληπτες ικανότητές σου στο βιολί,είναι μυθικές

 

υποκλίνομαι :p

Μην υποκλίνεσαι πολύ και σου μείνει κουσούρι :p

Link to comment
Share on other sites

 

Μία ώρα πριν, το μέλος Delijohn έγραψε:

εταιρεία να αλλάξεις πάραυτα.. 

 

DSL Status: Connected
DSL Modulation Mode: ADSL2+
DSL Path Mode: Interleaved
Downstream Rate: 17669 kbps
Upstream Rate: 1020 kbps
Downstream Margin: 6 db
Upstream Margin: 8 db
Downstream Line Attenuation: 16 db
Upstream Line Attenuation: 3.5 db
Downstream Transmit Power: 11 db
Upstream Transmit Power: 21 db

 

δε βλέπω το λόγο....

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.