Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλησπέρα σας,

το 4ήμερο δουλειάς που μας πέρασε ήμουν με ένα συνάδελφο μηχανικό πληροφορικής, μιλάγαμε για τη δουλειά, και μου ανέφερε ότι ψάχνουμε μηχανικό πληροφορικής, και στην πρώτη φάση αναζήτησης για μηχανικό πληροφορικής δεν βρήκαν κάποιον με τα απαραίτητα προσόντα. (Είχε μπει και αγγελία ζήτησης φαντάζομαι). Αν κάποιος είναι σε φάση αναζήτησης δουλειάς, μένει Θεσσαλονίκη και έχει πτυχίο 3βαθμιας στην πληροφορική, γνωρίζει από βάσεις δεδομένων και VB κυρίως ας στείλει ένα βιογραφικό: https://www.ashellas.com/about-us/?lang=el

Ίσως δεν είναι το ΠΟΘ χώρος για αυτό, αν κάποιος ενδιαφέρεται θα μάθω λεπτομέριες από Δευτέρα.

(Αν δεν πρέπει να ανέβει το παραπάνω ας σβηστεί, είπα μήπως μπορώ να βοηθήσω κάποιον από εδώ! :) )

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω κοιμηθει , 4 ωρες και βαλε παλευω στα σεντονια μου . Εγκαταλειπω , πλεον η ιδεα καταναλωσης καφε εχει επισκιασει ολες μου τις σκεψεις . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Εγω πάλι σήμερα αργησα να κοιμηθω, αλλά άργησα και να ξυπνήσω. Είμαι σε φάση δεύτερου καφέ και προσπαθώ να καταλάβω τι ασυνάρτητα όνειρα έβλεπα όλο το βράδυ :hehe:  

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Είμαι σε φάση δεύτερου καφέ και προσπαθώ να καταλάβω τι ασυνάρτητα όνειρα έβλεπα όλο το βράδυ :hehe:  

Από τις πολλές καλημέρες είναι :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

shitoβδομάδα μέχρι την άλλη Παρασκευή...ΔΕΗ/Ασφάλεια Αυτ./Service/Κάτι έξοδα για ποδήλατα /για βιβλία.αγγλικων/για ιατρ.εξετάσεις...και έπεται συνέχεια από τον Ιούλιο ...ΦΟΡΟΣ 3δόσεις /ΕΝΦΙΑ 2017 5 δόσεις ως τον Φεβρ/ΕΝΦΙΑ 2018 από τον Μάρτιο (έρχεται νωρίτερα και στα καπάκια με του 2017). Δεν βάζω μέσα ΕΦΚΑ /ΦΠΑ.......ασάλιωτα αλλά όχι αβάδιστα...Μάλλον χωρίς ανάσα!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.