Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

2 hours ago, TopCLR said:

Καλησπέρα.

Τελικά δεν ξέρετε τι θέλετε εδω μέσα στο ΠΟΘ!

Την μια παραπονιέστε για την "ησυχία" που επικρατεί και κατηγοράτε τον astro (με γεια το νέο avatar) οτι έχει μπανάρει τους "καλημεράκηδες"! Και την άλλη τον αποπαίρνετε που κάνει φιλότιμες προσπάθειες να αναπληρώσει τις καλημέρες (έστω και απογευματιάτικα)! :p

Σιγά μην του πούμε και μπράβο που θέλει να έχει την αποκλειστικότητα στις καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrolabos said:

Θα πάρω αποκλειστικότητα στις καλημέρες να σας τις πουλάω 20 € τη μια μπας και σταματήσετε να τις χρησιμοποιείτε και βρω την ησυχία μου κάθε πρωί

Λες και δεν καταλάβαμε το υποχθόνιο σχέδιό σου...

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Θα πάρω αποκλειστικότητα στις καλημέρες να σας τις πουλάω 20 € τη μια μπας και σταματήσετε να τις χρησιμοποιείτε και βρω την ησυχία μου κάθε πρωί

Ε τοτε καλησπερα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεσα να κοιμηθω , εχω μαθημα στις 8 , καθομαι και βλεπω βιντεο με κατσαριδες . 

 

Εφοσον εχει βγει ο ηλιος , υποθετω τεχνικα ειναι σωστο να πω ενα καλημερα :hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.