Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Χθες στα Village,  σε μεσονύχτια προβολή του The IT παρέα κλαρινο-κάγουρων μπήκε να δει κάνοντας επίδειξη του πόσο δε μασανε απο θρίλερ και τι το τρομακτικό μπορεί να έχει, και μια βλακεία είναι, κλπ. 

Aντεξαν 30 λεπτά. Μετά άναψαν τους φακούς στα κινητά και τρέξανε προς την έξοδο... Δε ξαναμπήκαν ποτέ. :hehe: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν έχεις δει το επεισόδιο με το μαγικό κοχύλι και για αυτό παρεξήγησες!! :p

Εγώ που το έχω δει, κατάλαβα.^_^

Α, επίσης, μερικές φορές είμαι λίγο στριμμένος και γενικά είμαι minimal στις αγορές μου.

Link to comment
Share on other sites

Πρωινή πρωινή βλέπω..

Εγώ να σα πω ότι θέλω για να είμαι και on topic..

Αντιμετωπίζω πρόβλημα στη δουλειά και θέλω να αλλάξω...η με βλέπω να μένω χωρίς.

Καλή σας ημέρα

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

Αντιμετωπίζω πρόβλημα στη δουλειά και θέλω να αλλάξω...η με βλέπω να μένω χωρίς.

Δε ξέρω τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις, αλλά το να μείνεις χωρίς δουλειά εντελώς είναι σοβαρό.

Αν το πρόβλημα έχει να κάνει με τις συνθήκες εργασίας για παράδειγμα και τελος πάντων η απόφαση να φύγεις είναι δικιά σου και δεν σε απολύουν, κάνε υπομονή όσο χρειαστεί μέχρι να βρεις κάτι άλλο και τότε ναι φύγε, αλλιώς κάτσε στα αυγά σου.

Τώρα αν η επιλογή δεν ειναι δική σου, καλή υπομονή και επιμονή εύχομαι!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δεν αντιμετωπίζω την περίπτωση ανεργίας σαν κάτι απλο. Εχουν γίνει αρκετά που δε ξέρω ποιον θα παρει ο διαολος.

Απλά είπα τον πόνο μου. Ξέρω μέσα μου ότι θα γίνει το "κάτσε μλκ Ιάσονα και μη μιλάς" 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.