Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

λέω τον πόνο μου διαβάζετε δεν απαντάτε εκτός και αν θέλετε να φτιάξουμε άλλο θέμα

 

Spoiler

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής τι έγινε, το TEI ΑΘΗΝΑΣ απορροφάτε από το ΤΕΙ Πειραιά

πως ;

(λόγο κομματικών πρωτοβουλιών (κυβερνήσεως ΣΥΡΙΖΑ το νέο ΠΑΣΟΚ)) λόγο μεγαλύτερης μπρίζας και βυσμάτων όπως δουλεύουν εδώ στην Ελλάδα το  ξεκίνησε η κυβέρνηση ώστε να κάνει πανεπιστήμιο το ΤΕΙ Πειραιά αλλά δεν μπορείς να κάνεις πανεπιστήμιο το ΤΕΙ Πειραιά χωρίς να κάνεις πανεπιστήμιο το ΤΕΙ Αθήνας ασχέτως αν είναι και τα δύο ήδη ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΑ .

 

(CLASSIC τρώγονται για το όνομα μια ζωή, με την λογική που έχει η πλειοψηφία στην Ελλάδα και το MIT δεν είναι πανεπιστήμιο αλλά ΤΕΙ )

 

και το ποιο σημαντικό μια νέα μαύρη τρύπα ανοίγει

Σεπτέμβρη έρχεται νέο πρόγραμμα σπουδών για παλιούς και νέους όπου θα γίνουν αντιστοιχίες μαθημάτων (για τους παλιούς πχ που χρωστάν 2-3 μαθήματα μπορεί να βρεθούν με bonus 2 με 3++ extra μαθήματα μπορεί και παραπάνω)

 

Το όλο concept θα πάρει μια 5ετία (αισιόδοξα) για να στρώσει

 

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, PetrosD said:

Πρέπει να δουλέψεις λίγο το συντακτικό σου και τη χρήση των σημείων στίξης. :p

 

ο πρόεδρος του Εδεσσαϊκού καταλαβαίνει τι γράφει αν δεν καταλαβαίνουν οι υπόλοιποι απλά πρέπει να μάθουν ξένες γλώσσες :p 

όταν θέλεις να τα συνοψίσεις βγαίνει περίεργο συνήθως σιγά μην γράψω και έκθεση μόνο μυθιστορήματα αχαλίνωτης φαντασίας sci-fi κλπ

 

edit στο  έφτιαξα λίγο να είναι ποιο κατανοητό :p διόρθωσα και τα είδη με ήδη grammar nazi :D

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Οχι νομιζω οτι εννοει το σ*ξ αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρος μη σε παρω στο λαιμο μου. Ας απαντησει καποιος πιο εμπειρος:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Πρέπει να δουλέψεις λίγο το συντακτικό σου και τη χρήση των σημείων στίξης. :p

Δεν μπορεί, τον παρασέρνει το συναίσθημα όταν γράφει και παραλείπει τέτοιες λεπτομέρειες! :hehe:

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Οχι νομιζω οτι εννοει το σ*ξ αλλα δεν ειμαι πολυ σιγουρος μη σε παρω στο λαιμο μου. Ας απαντησει καποιος πιο εμπειρος:hehe:

Πιο συγκεκριμένα το sci-fi s*x (επιστημονική φαντασία, όχι αστεία!), αλλά θα μας εξηγήσει ο ίδιος όταν συνέλθει από την συγκίνηση της παραπάνω συγγραφής!

 

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε, γιατί λίγο μετά την καταπληκτική αυτή συγγραφή, κάποιος έχωσε τον κοτσαδόρο του μέσα στον πίσω προφυλακτήρα μου προσπαθώντας να παρκάρει πίσω μου σε ανηφόρα. 8 η ώρα τελειώσαμε με τις ασφαλιστικές κι εγώ έμεινα με τρύπιο και σπασμένο πανάκριβο προφυλακτήρα 30 ετών που δε νομίζω να βρίσκεται εύκολα. Μάλλον τον ίδιο θα μου φτιάξουν.

  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, PetrosD said:

Αφήστε, γιατί λίγο μετά την καταπληκτική αυτή συγγραφή, κάποιος έχωσε τον κοτσαδόρο του μέσα στον πίσω προφυλακτήρα μου προσπαθώντας να παρκάρει πίσω μου σε ανηφόρα. 8 η ώρα τελειώσαμε με τις ασφαλιστικές κι εγώ έμεινα με τρύπιο και σπασμένο πανάκριβο προφυλακτήρα 30 ετών που δε νομίζω να βρίσκεται εύκολα. Μάλλον τον ίδιο θα μου φτιάξουν.

 

Οχιιιιιι την Μπέμπα, γιατί δεν μας φωνάξες όλους μαζί να έρθουμε να μάθουμε στον τύπο να οδηγάει χωρίς χέρια !

 

Πιστεύω να φτιάξεις γρήγορα την ζημιά

 

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.