Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τετάρτη και ανακάλυψα ότι η Διεύθυνση Μεταφορών του Ν. Μεσσηνίας, κάθε Τετάρτη είναι κλειστή για το κοινό. Το κακό είναι ότι το έμαθα εκεί, μιας και το να ενημερώσουν σωστά το site του υπουργείου είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος astrolabos έγραψε:

Τετάρτη και ανακάλυψα ότι η Διεύθυνση Μεταφορών του Ν. Μεσσηνίας, κάθε Τετάρτη είναι κλειστή για το κοινό. Το κακό είναι ότι το έμαθα εκεί, μιας και το να ενημερώσουν σωστά το site του υπουργείου είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

 

γι αυτό στις καλημέρες απαντάω "θα δείξει"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος sstav έγραψε:

τι συμβαίνει κάθε Τετάρτη στη Δ.Μεταφορών  του Ν.Μεσσηνίας και είναι κλειστή για το κοινό,  Νίκο Τσιαμτσίκα;

Εκτός από το αυτονόητο, το οποίο είναι ακατάλληλο για ανηλίκους, το τμήμα αδειών είναι κλειστό για το κοινό κάθε Τετάρτη λόγω εξετάσεων

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Εκτός από το αυτονόητο, το οποίο είναι ακατάλληλο για ανηλίκους, το τμήμα αδειών είναι κλειστό για το κοινό κάθε Τετάρτη λόγω εξετάσεων

Lol. Σκέτο. Α, ρε Ελλαδάρα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Κάποια στιγμή θα σας πω την εμπειρία μου για την μεταβίβαση του παλιού αυτοκινήτου να γελάσουμε (για τη Νορβηγία μιλάω).

 

Θα κλάψουμε οι εντός Ελλάδος μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, GriGaS said:

@PetrosD o κοτσαδόρος πρέπει να είναι δηλωμένος; υπάρχει κάποια επίπτωση από άποψη κάλυψης της ασφάλειας εάν δεν είναι; σε κάθε περίπτωση κρίμα...

 

Τον ρώτησα, δεν απάντησε. Οι σύμβουλοι των ασφαλιστικών εταιριών δεν είπαν κάτι. Ο κοτσαδόρος ήταν εργοστασιακός. Δεν ξέρω αν ήταν αφαιρούμενος (μάλλον ήταν) και μάλλον έπρεπε να μην είναι πάνω στο αυτοκίνητο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, PetrosD said:

Τον ρώτησα, δεν απάντησε. Οι σύμβουλοι των ασφαλιστικών εταιριών δεν είπαν κάτι. Ο κοτσαδόρος ήταν εργοστασιακός. Δεν ξέρω αν ήταν αφαιρούμενος (μάλλον ήταν) και μάλλον έπρεπε να μην είναι πάνω στο αυτοκίνητο.

 

Όπως και να 'χει, αυτό είναι ανάμεσα σε εκείνον και την ασφαλιστική του. Εσύ αποζημιώνεσαι κανονικά από την εταιρεία κι εκείνοι αν θέλουν τα ζητούν από τον πελάτη τους.

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Πήγα στον έμπορο, έκανε login με τα στοιχεία του στο υπουργείο συγκοινωνιών. Κάνει αίτηση για μεταβίβαση του αυτοκινήτου μου στο όνομα του. Μου έρχεται SMS πως ο τάδε ζητάει το αυτοκίνητο. Μπαίνω στο υπουργείο με τα δικα μου στοιχεία και κάνω αποδοχή της μεταβίβασης. Τέλος.

Η μεταβίβαση ολοκληρώθηκε και πλέον φαίνομαι ως πρώην κάτοχος. 

 

uZMRem8.gif

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Πήγα στον έμπορο, έκανε login με τα στοιχεία του στο υπουργείο συγκοινωνιών. Κάνει αίτηση για μεταβίβαση του αυτοκινήτου μου στο όνομα του. Μου έρχεται SMS πως ο τάδε ζητάει το αυτοκίνητο. Μπαίνω στο υπουργείο με τα δικα μου στοιχεία και κάνω αποδοχή της μεταβίβασης. Τέλος.

Η μεταβίβαση ολοκληρώθηκε και πλέον φαίνομαι ως πρώην κάτοχος. 

Ναι αλλά πόση ώρα πήρε για το login; :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Mε SMS θα εγινε.... :hehe: 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Πήγα στον έμπορο, έκανε login με τα στοιχεία του στο υπουργείο συγκοινωνιών. Κάνει αίτηση για μεταβίβαση του αυτοκινήτου μου στο όνομα του. Μου έρχεται SMS πως ο τάδε ζητάει το αυτοκίνητο. Μπαίνω στο υπουργείο με τα δικα μου στοιχεία και κάνω αποδοχή της μεταβίβασης. Τέλος.

Η μεταβίβαση ολοκληρώθηκε και πλέον φαίνομαι ως πρώην κάτοχος. 

Γιάννη.. μάγος είσαι ή έχεις ταλέντο στην μαντεία;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.