Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μόνο την ειδοποίηση πληρωμής για τράπεζα. Από το ebanking, πληρωμές => δημόσιο => πληρωμές οφειλών εκτός ρύθμισης ή κάπως έτσι. Προσωπικά το έβαλα στην πιστωτική κάρτα της εθνικής σε 12 άτοκες δόσεις....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

οι δικοί μου είναι παραδοσιακοί,θέλουν το χαρτί να το βλέπουν,τώρα μαθαίνουμε την ανάληψη από ΑΤΜ :p

Κάνει και εκτύπωση μετά τη πληρωμή ξέρεις. Αλλά η εκτύπωση πληρωμής σε τράπεζα είναι στο DLC, δεν έχει βγει ακόμη :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα και 'γω ηλεκτρονικά τη πρώτη δόση, αλλά στο TAXISnet στη ταυτότητα πληρωμής δεν φαίνεται ότι πληρώθηκε. Μήπως θέλει κάποιο χρόνο;

Τσεκάρετε μία κ' εσείς και πείτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα και 'γω ηλεκτρονικά τη πρώτη δόση, αλλά στο TAXISnet στη ταυτότητα πληρωμής δεν φαίνεται ότι πληρώθηκε. Μήπως θέλει κάποιο χρόνο;

Τσεκάρετε μία κ' εσείς και πείτε μου.

 

Αν δεν σου λέει κάτι τότε δεν πλήρωσες, πρέπει να ξαναπληρώσεις. Δες το σαν re-install του DLC :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τη παλεύω καθόλου σήμερα. Πρέπει να καταργηθούν οι αργίες, αποσυντονίζεσαι.

Πρέπει να καταργηθεί η δουλεία βασικά. 5ώρο-3ήμερο, τέλος. Στα διάλα ζούμε για να δουλεύουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.