Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Οι πληρωμές εφορείας φαίνονται ως εξής. Μετά από 1-2 ημέρες θα φανεί στα στοιχεία οφειλών εκτός ρύθμισης ότι δεν χρωστάς την δόση. Στα στοιχεία πληρωμών όμως η πληρωμή δεν φαίνεται. Άλλες 1-2 μέρες μετά θα φανεί και η πληρωμή.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους μένουν ηράκλειο κρήτης. Υπάρχει καποιο super market να κάνει παραδόσεις σπίτι;

Κάνε ένα τηλέφωνο στο ΑΒ, Carrefour / Mαρινόπουλος & στο Χαλκιαδάκη ;)

Edit: Το Carrefour / Mαρινόπουλος είναι μόνο για Αθήνα & Θεσσαλονίκη τελικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και αβ δε βγαζει για κρητη. Απλα ήθελα να πληρώσω εγώ και να τα στείλω. τεσπα θα δω τι θα κάνω.

 

Φχαριστω

υπάρχουν μινι μάρκετ που το κάνουν. δεν θυμαμαι τώρα ποιά

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία που είναι να ξεκινάει η μέρα σου βλέποντας συναλλαγή με ναρκωτικά/χάπια μέσα στον προαστιακό.

Priceless.

Συναλλαγές με χάπια βλέπεις και στο φαρμακείο. Τι σε χαλάει; :p
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις δίκιο γιατί με το που έδωσε το ταληράκι και το πήρε το κατάπιε αμέσως.

ξεχνάς ότι τα φαρμακεία ήταν κλειστά και τα χαπάκια Panadol κυκλοφόρησαν στη μαύρη η ταληρούμπα είναι ταρίφα

της χοληστερίνης κάνει 10 το χαπάκι :p

Link to comment
Share on other sites

"Παλεύοντας" με το ΡΜΑ της steelseries.

Οι τυποι απλα δεν ασχολούνται. Εκανα τικετ και μου απαντησαν αν θελω 60 ευρώ και τζαμπα μεταφορικα λελ. Ιδιο σαν το δικό μου παιρνω 2 με αυτα τα λεφτα απο το store τους.

SS :maninlove:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.