Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Από το αεροδρόμιο "Καπετάν Βασίλης Κωνσταντακόπουλος" την παρέλαβε το ελικόπτερο της Costa Navarino, με τον έμπειρο πιλότο Στέλιο Μπούνα να της κάνει περιήγηση στις ομορφιές της περιοχής πριν την μεταφέρει στον τελικό προορισμό της, την Costa Navarino.

Δεν νομίζω ότι θα πολυκυκλοφορήσει στη Καλαμάτα.

Από την άλλη, δε μπορεί να γκρινιάξει και ο Σαμαράς, γιατί σήμερα όλα τα μαγαζιά είναι ανοικτά αν θέλει να ψωνίσει :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Αν είχα κόμμα μετά το "Γιατί", θα είχε νόημα η απάντηση που μου έδωσες. Αντί αυτό ΔΕΝ έχω κόμμα, που σημαίνει ότι ρωτάω το λόγο για τον οποίο είναι τα μαγαζιά ανοιχτά σημερα και μάλιστα με εκνευρισμό.

Ακαι κάτι άλλο. Η πρώταση όπως είναι γραμμένη, διαβάζεται με τονισμό στη λέξη "σήμερα".

Τσ, τσ, τσ..... τίποτα δε σας μαθαίνουν στα σχολεία τη (με υπογεγραμμένη) σήμερων (με υπογεγραμμένη) ημέρα. :p

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος , μου ειπε πως καθε χρονο τα μαγαζια ειναι ανοιχτα για 4 κυριακες .... 

 

Μια κυριακη νομιζω ειναι στο πασχα , 2 τα χριστουγεννα ....και η 4η?

ΑΑΑΑΑΑ halloween bitches !!!! Μετα τον εξευρωπαισμο , καναμε και εξαμερικανισμο

 

Μαρεσει ομως γιατι θελω να παω κοσμοτε να βαλω καρτα 

(5αρα και με 4ε εχω 1000 λεπτα προς ολους για 1 μηνα)

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα γαιδουρια ...λες και οι 5αρες θα τους επιαναν χωρο -.- 

Αποφευγω την 10αρα γιατι πολλες φορες μου εχει τυχει να τελειωσει το προγραμμα και να την φαω με 1-2 τηλεφωνιματα χωρις να το παρω χαμπαρι 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 large.png

 

Ωχ! Ποτς γιένεν ατό; Ξέρω πως. Ο ηλίθιος διορθωτής είναι by default στα αγγλικά και αν δεν τον γυρίσω, δε βλέπει τα λάθη.

 

Ισχύει και για το μετρό; Κοίταξα λιγο στο site του ΟΑΣΑ αλλά δεν είδα κάτι...

 

Ισχύει και για το Μετρό. Και μάλιστα έμαθα ότι χρειάζεται μια βεβαίωση από τον ΟΑΕΔ για την ισχύ της κάρτας ανεργίας, δεν αρκεί η κάρτα ανεργίας μόνη της, γιατί μπορεί να την έχεις ανανεώσει ηλεκτρονικά.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Ποτς γιένεν ατό; Ξέρω πως. Ο ηλίθιος διορθωτής είναι by default στα αγγλικά και αν δεν τον γυρίσω, δε βλέπει τα λάθη.

 

 

Ισχύει και για το Μετρό. Και μάλιστα έμαθα ότι χρειάζεται μια βεβαίωση από τον ΟΑΕΔ για την ισχύ της κάρτας ανεργίας, δεν αρκεί η κάρτα ανεργίας μόνη της, γιατί μπορεί να την έχεις ανανεώσει ηλεκτρονικά.

 

 

Εκτυπωνεις ενα pdf που σου λεει οτι εκανες την ανανεωση απο το ιντερνετ , και το δινεις μαζι με την καρτα 

Kανονικα πρεπει να εχουν ακομα ενα μεσω ελεγχου  , εμενα ομως που με ειχαν σταματησει δεν ειχαν κοιταξει κατι αλλο 

Έγινε επεξεργασία από felix
Εχμ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.