Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δυστυχώς ο ακτιβισμός χωρίς σκέψη είναι μόδα

 

Ε όχι χωρίς σκέψη. Αν ήθελαν να είναι τίμιοι ας έγραφαν φαρδιά πλατιά μέχρι 10 χιλ ποστ  μάγκες. Όχι στα ψιλά γράμματα άλλης σελίδας.

Επίσης γνωρίζεις πολύ καλά ότι δεν χαρίζει τίποτα. Το κάθε ποστ αυξάνει εκθετικά την αποτελεσματικότητα της διαφήμισης. Έπιασε τις 27 χιλ και κάνανε τουμπεκί ψιλοκομμένο.

Στο lab είμαστε γραμμένοι όχι στο  Cosmopolitan

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θεωρεί πως είναι έξυπνος, μάγκας, ψαγμένος, το μυρίστηκε σαν τον Σαμαρά ένα πράγμα, δεν είναι πρόβατο και δεν ανήκει στη μάζα...

ΑΣ ΔΩΡΙΣΕΙ ΜΙΣΟ (ούτε καν ένα) € σαν ιδιώτης.. αλλιώς ΜΟΚΟ. Α και να μη μας το πει... για να μη τον διαφημίσουμε.. όπως κάναμε εμείς οι χαζοί με την τράπεζα.. 

Γεμίσαμε εξυπνάκηδες.. 

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένας πόντιος, ένας ματατζής και ένας χρυσαυγίτης...

Ο ένας ήταν από τη Λέσβο, ο άλλος από τη Μυτιλήνη και ο τρίτος από το Νησί της αρχαίας ποιήτριας Σαπφούς :sarcastic:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πραμα ρε φουστη , που με παιρνεις τηλεφωνο και μου λες "σε 5 λεπτα παμε εκει " δεν θα το καταλαβω ποτε . 

(και μετα αναρωτιεσαι και για το ακυρο ) 

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ένας πόντιος, ένας ματατζής και ένας χρυσαυγίτης...

 

Έκανες EDIT για να βάλεις τόνους; Εύγε νέε μου!

Αυτο το πραμα ρε φουστη , που με παιρνεις τηλεφωνο και μου λες "σε 5 λεπτα παμε εκει " δεν θα το καταλαβω ποτε . 

(και μετα αναρωτιεσαι και για το ακυρο )

Α, εμένα τελευταία φορά με πήραν τηλέφωνο ΑΦΟΥ είχαν κάτσει για καφέ και μου είπαν έλα, ενώ τους είχα πει από το προηγούμενο βράδυ να κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο δίσκος μου αργοπεθαίνει... από 29% υγεία εχθές, σήμερα βρίσκεται στο 16%. 

Έχεις ακόμα καιρό, μη μασάς

 

ποτές ξανά γιουβάρλακος για βραδινό,όλο το βράδυ είχα εφιάλτες :p

Ε, άλλη φορά φάε κάτι ελαφρύ. Κανα αρνί ας πούμε :sarcastic:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο μαζόχας είμαι που κάθομαι και διαβάζω τα γομαρίστικα στα νήματα του assetto και των συναφών...ότι λέει η υπογραφή τίποτα άλλο....

χαχαχα να κάνεις πιο πολύ παρέα με τον γομάρ, ταιριάζετε στην γκρίνια :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.