Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Και πάνω που ετοιμαζόμουν να κόψω με τον τροχό κάτι σίδερα για να φτιάξω μια βάση τοίχου, σκάει μύτη ο πατέρας μου στην αποθήκη και λέει "Μη κόψεις εδώ και μυρίσει το σπίτι, πήγαινε έξω." Τα παράτησα κι εγώ και έκατσα για φαΐ. Έξω δε βλέπω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

επιδη λες για τον πατερα σου εσυ //..... 

 

Εδω εχουμε να βαλουμε πετρελαιο απο περσυ , το καλοκαιρι που περασε και εβαψα το δωματιο ...εβγαλα και ολα τα καλοριφερ με απο τελεσμα να μου μεινουν 2 σωληνες standby επανω ...τους οποιους ποτε δεν σφραγισα  - αυτο ηταν opening 

 

 

Σαν να μη μου εφτανε σημερα που ειμαι αρωστος ,τρεχουν οι μυξες και ποναει το κεφαλι , ειχε πεσει και το ιντερνετ για 2-3 ωρες με αποτελεσμα να μου εχουν σπασει τα νευρα και να την βρισκω με επισοδεια Sleepy hollow . Ακουω ξαφνικα νερο .... κοιταω αριστερα επανω . ..... ο εξυπνακιας ειχε ανοιξει την παροχη νερου στο κυκλωμα του καλοριφερ και νομιζε οτι δεν θα μου ερθει στο δωματιο επειδη ..... ο κυκλοφορητης δεν ηταν σε λειτουργια . 

 

Σε γενικες γραμμες γεμισα 1 σφουγγαριστρα με τα νερα (μαυρο κιολας) που επεσαν μεσα . Ευτυχος που δεν ειχε πιεση .... γιατι αμα ειχε φτασει το νερο στο pc , θα με βλεπατε στις ειδησεις live -.- 

 

Χρειαζομαι ενα σιγαρετο πλιζ 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.