Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σ'ωραιος , ενας φιλος μου ειχε παει να του βγαλει φρονιμητη , και με τοσο σκαψιμο και ραμματα δεν μπορουσε να καπνισει και να φαει σωστα για 2 βδομαδες 

Αντιθετα οταν ειχα βγαλει εγω , στην 1 ωρα ειχε τελειωσει το αιμα και την επομενη τραγουδαγα       (best dentist experience evah)

Link to comment
Share on other sites

Σ'ωραιος , ενας φιλος μου ειχε παει να του βγαλει φρονιμητη , και με τοσο σκαψιμο και ραμματα δεν μπορουσε να καπνισει και να φαει σωστα για 2 βδομαδες

Αντιθετα οταν ειχα βγαλει εγω , στην 1 ωρα ειχε τελειωσει το αιμα και την επομενη τραγουδαγα (best dentist experience evah)

Να μην μπορεί να φάει να το καταλάβω, αλλά να μην μπορεί να καπνίσει ΟΧΙ δεν το καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλει καθόλου πίεση, ούτε και αυτή που δημιουργείται όταν ρουφάς (το τσιγάρο)

Δεν το λέω για αυτό, το λεω με την έννοια ότι είναι αφορμή να το κόψει το αναθεματισμένο.

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα. Ακομα. Ηλιος, τα πουλια κελαηδουν. ... Καλημερα.

 

Έχεις πάει σε κανά γιατρό να κοιταχτείς; Νομίζω έχεις κολλήσει "Θεοδωράκης". Πολύ ύπουλο πράγμα. Τώρα το φθινόπωρο μεταφέρεται με τις μίξες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.