Jump to content



Recommended Posts

Αγαπώ ομίχλη.. χθες περπατούσα σε έναν δρόμο κι έβλεπα μόνο τις κολοκύθες στις εισόδους των σπιτιών.. και τα παιδάκια που γυρνούσαν για trick or treat..

μου είναι αδιάφορη σαν "γιορτή", αλλά σαν σκηνικό, ήταν ενδιαφέρον... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

3 minutes ago, karmen1983 said:

Μου τη δίνει που σκοτεινιάζει τόσο νωρίς γαμώτεν :( 

Μια χαρά είναι απλά μερικές συνήθειες πρέπει να αλλάξουν στους νεοέλληνες (όπως η νυχτερινή διασκέδαση με τα ωράρια) πρέπει να γίνουμε επιτέλους σοβαρό κράτος :gyro:!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acct said:

Ας ξεκινήσουμε από τα πιο απλά... :rant85:

 

large.lidl_parking.jpg

απλά του ξεφουσκώνεις (όχι σκάσιμο) τα λάστιχα ( η τουλάχιστον το ένα !) και μετά γράφεις βίντεο με την αντίδρασή του !

Όχι γρατσουνιές κλπ δεν φταίει σε τίποτα το όχημα !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

ρε κ0λ0παιδα με ποιου το μέρος είστε; Ρε θα τον πιάσει καμια μέρα το τρελό του πάλι και θα σας ρίχνει ban με το τσουβάλι και θα τρέχω να τα μαζεύω πάλι.... ΑΧΑΡΙΣΤΊΑ κύριε πρόεδρε!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ρε κ0λ0παιδα με ποιου το μέρος είστε; Ρε θα τον πιάσει καμια μέρα το τρελό του πάλι και θα μου ρίχνει ban με το τσουβάλι και θα τρέχω να τα μαζεύω πάλι.... ΑΧΑΡΙΣΤΊΑ κύριε πρόεδρε!!!!

fixed

 

pJmlQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.