Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

τι καρκίνος είναι αυτό το itunes; Κάθε φορά που μπλέκω με την αηδία ετούτη, βλαστημάω (όχι ότι είναι και δύσκολο). Τώρα δε βλέπει το ipad όταν είναι συνδεδεμένο με usb (τα win το βλέπουν κανονικά, και τράβηξαν και τις φωτογραφίες που είχε)... Κάτσε κάνε sync 30gb μέσω wifi ντενίνιε, γιατί έχει ορεξούλες το itunes...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:hehe: 

 

Καλημέρα!!!!! Του Αγιου Γεωργίου του μεθυστή σήμερα οπότε άσπρο πάτο σε όσους γιορτάζουν! :p 

 

Εχει μεγάλο πανηγύρι στο χωριό μου σήμερα και πραγματικά θα ήθελα να είμαι Κρήτη (όχι τόσο για τη γιορτή όσο για το φαϊ :hehe: )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς κάρμεν να βαζεις αυτόματα κάθε μέρα από τις 06:00 ως τις 10:00 στο ΠΟΘ να παίζει ηχητικό από εδώ (ασχέτως σελίδας κτλ)...

και για τον αστρολάβο αυτό εδώ

 

35 minutes ago, GriGaS said:

Χθες η μικρή έπαθε ωτίτιδα. Το βραδάκι έριξε και έναν εμετό και έτσι κοιμήθηκε με την μαμά της και εγώ στο ροζ κρεβάτι της σε σεντόνια πριγκίπισσα σοφία, πάπλωμα minnie mouse και περιτριγυρισμένος από λούτρινα πέππα το γουρουνάκι. Ωραία ήταν... :)

φωτό δεν σου βγάλανε;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.