Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

8 hours ago, Volrath said:

Είμαι πολύ συγκινημένος. Κατάφερα σήμερα και ολοκλήρωσα αίτηση στο site του ΑΣΕΠ.

 

Από τις 23/1 προσπαθούσα αλλά σήμερα δε πήγαινε άλλο. Από τις 20:30 μέχρι τώρα, 01:54,  μόνο που πήρε. Μου είχαν μείνει ουσιαστικά 4 επιλογές να γεμίσω από τότε. 4 επιλογές, ουσιαστικά 3 κλικ και μία λέξη μου πήραν 5 ώρες.

 

€1.5m κυρίες και κύριοι για την συγκεκριμένη ιστοσελίδα.

 

Αει στο διάολα...θέλουν και €15 τα γουδιά παράβολο...

 

Επίτηδες την έχουν κάνει έτσι. Μόνο όσοι αντέξουν να περάσουν τη δοκιμασία είναι άξιοι να κάνουν αίτηση!:hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen

Το δώρο για την αγαπημένη του είναι αυτό στα χέρια του; Αν υποθέσουμε οτι είναι STIHL (λόγω χρώματος), πρέπει να πλήρωσε αρκετά. Πόοοσο θα την αγαπάει!!! Εεε; :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

 

Άμα η δικιά σας διαβάζει Thelab, καλύτερα να μην το δει! :hehe:

Eμενα που διαβαζει , θεωρει τους Αγ.Βαλεντινους και τις ημερες ερωτευμενων bollocks. 

Αντιθετα, η 14η Μαρτιου, ειναι μερα οροσημο για εμας :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος deninho έγραψε:

Τι σόι καλή μέρα είναι αυτή, που τελειώνω μάθημα στις 6,15 και έχει ματς στις 6,30; Πως θα φτάσω έγκαιρα στο γήπεδο κυρία Στάη μου;

Κάνε το δύο σ'ένα. Είχαμε μια καθηγήτρια στο Λύκειο που όταν κάναμε φασαρία έλεγε "τι το κάναμε εδώ; γήπεδο;":p

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος deninho έγραψε:

Ούτε στο Λύκειο δεν τα έκανα αυτά, ντροπή :p

Ε και με το μπαρδον δηλαδης, θα εξαντλήσεις ολη την ώρα;;;

Ο απουσιολόγος είσαι;; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.