Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

το στεναχωρο ειναι (οπως παντα) το επιπεδο του μισου πληθυσμου, που μασαει αβουλα οτι του πασαρεται. 2 λεπτα να ψαξεις στο ιντερνετ καταλαβαινεις τι χρειαζεται για να φτιαξεις ενα οχημα επιπεδου chiron.

 

θα προσθεσω και το εξης, με τετοιο επιπεδο πληθυσμου προφανως ο ανθρωπος ειναι απατεωνας και στα ορια του νομιμου, αφου πιθανοτατα θα πλουτισει με τον τροπο αυτο. δε γνωριζω και πολλα ουτε εχω εκδικητικες τασεις, αλλα θα μαζεψει τοσα λεφτα που μετα δε θα τον πολυαγγιζει και ο νομος. γενικα νομιζω το χει πιασει το νοημα ο ελλην ελον.

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ησύχασα. 

211102184648_1000_Chaos_-600x314.jpg
WWW.NEWSAUTO.GR

Ο τρόπος που δημοσιεύτηκαν οι φωτογραφίες του Chaos είναι ακριβώς ο ίδιος που βλέπουμε από όλες τις...

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Τώρα ησύχασα. 

211102184648_1000_Chaos_-600x314.jpg
WWW.NEWSAUTO.GR

Ο τρόπος που δημοσιεύτηκαν οι φωτογραφίες του Chaos είναι ακριβώς ο ίδιος που βλέπουμε από όλες τις...

 

Θα διακινδυνεύσω να προβλέψω ότι δεν θα πετύχει κανέναν από τους εκπεφρασμένους στόχους για το 2022-2023 ;)

  • Παρουσίαση του αυτοκινήτου από την ελληνική κυβέρνηση.
  • Παρουσίαση του αυτοκινήτου για το κοινό στο καινούριο μας κέντρο – εργοστάσιο.
  • Παρουσίαση και δοκιμή από το bbc-top gear
  • Προσπάθεια ρεκόρ τελικής ταχύτητας για το πιο γρήγορο αυτοκίνητο παραγωγής. (Χορηγός Red Bull)
  • Προσπάθεια ρεκόρ χρόνου στην πίστα Nurburgring για το πιο γρήγορο αυτοκίνητο παραγωγής.
  • Προσπάθεια ρεκόρ επιτάχυνσης στα 0-402 μέτρα για το πιο γρήγορο αυτοκίνητο παραγωγής.

Επίσης δεν ξέρω τι είναι αυτά τα "donats" που γράφει ο υποστηρικτής του, αλλά νομίζω ότι δεν τρώγονται ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω να θεσω 2-3 ουσιαστικα ερωτηματα, ασχετα με το αυτοκινητο αλλα σχετικα με την εταιρεια S.P.A., που τα ακουσα σε βιντεακι και πραγματικα ειναι ενα ενδιαφερον ζητημα..! 

 

  Υπαρχει Εταιρεια με ΑΦΜ? και ποια ειναι τα φορολογικα στοιχεια της Εταιρειας?  Επωνυμια- εδρα- μορφη Εταιρειας σε καποιο Επιμελητηριο? εχει συνδεθει με το Ταχισνετ? Γιατι απο 1/11 αρχισε και το MyData...! Μην βρεθει εκτεθειμενος ο ανθρωπος...........!!! 

 

 

 

επειδη υπαρχουν πολλα αναπαντητα ερωτηματα και αποριες, τεχνικες και μη, και πολλα "περιεργα" σε αυτη την "παρουσιαση" του "ultracar"  (πολλα """"  εβαλα και ανησυχω........) ....... θα προτεινα να σταματησουμε να ασχολουμαστε με κατι που ΔΕΝ υπαρχει (κλασσικο ως Ελληνες......) και να ασχοληθουμε με τιποτα πιο......χειροπιαστο...!!!   το ιδιο θα προτεινα και στον Κο Πανοπουλο, αλλα δεν τον γνωριζω τον ανθρωπο......!!!  βεβαια αυτος, εχει την ατζεντα του...!  

 

ΟΤΑΝ και ΑΑΑΑΝ και ΟΟΟΟΠΟΤΕ παρουσιαστει πραγματικο αυτοκινητο (με λαμαρινα και οστα.......) εδω θα ειμαστε να το ξανασυζητησουμε.  τωρα.... γιατι σπαταλαμε αδικα το...σαλιο μας..... δεν κατανοω...!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος cabdik έγραψε:

τωρα.... γιατι σπαταλαμε αδικα το...σαλιο μας..... δεν κατανοω...!!!! 

 

Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει να επενδύσω και θέλω να το κάνω πριν ανέβει η αξία της εταιρείας, η παρουσίαση μου δίνει τη σιγουριά ότι δεν είναι απάτη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Panopoulos-Chaos-reveal-2.jpg
WWW.MOTORONE.GR

Τι αναφέρει σχετικά με τις ψηφιακά επεξεργασμένες φωτογραφίες και το χώρο όπου εμφανίζεται το hypercar

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.