Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

WWW.4TROXOI.GR

Μετά από 30 χρόνια απουσίας από το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλλυ, η Lancia, σύμφωνα με ιταλικό δημοσίευμα, επιστρέφει στο WRC, με τις ευλογίες του Ομίλου Stellantis.

 

 

Oprah Emotion GIF - Oprah Emotion Emotional GIFs | Say more with Tenor

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

WWW.TANEA.GR

Δεκάδες οι κλοπές ΙΧ αυτοκινήτων καθημερινά, με το παρεμπόριο των ανταλλακτικών να κερδίζει...

 

Link to comment
Share on other sites

Εχουν χαλασει τοσο πολυ οι Varta? Σημερα εμεινα απο μπαταρια. Επεσε η ταση της στα 8.5 Volt μεσα σε λιγες ωρες ακηνησιας. ευτυχως μου ηηρθε αμεσως μηνυμα απο τον συναγερμο. αλλα τι να το κανω, το αμαξι δεν ξεκλειδωνε καν με το κουμπι. ειχε παιθανει. ηρθε οδηκη για να το αναστησει. Ελπιζω να τν καλυψουν στην εγγυηση

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

Εχουν χαλασει τοσο πολυ οι Varta? Σημερα εμεινα απο μπαταρια. Επεσε η ταση της στα 8.5 Volt μεσα σε λιγες ωρες ακηνησιας. ευτυχως μου ηηρθε αμεσως μηνυμα απο τον συναγερμο. αλλα τι να το κανω, το αμαξι δεν ξεκλειδωνε καν με το κουμπι. ειχε παιθανει. ηρθε οδηκη για να το αναστησει. Ελπιζω να τν καλυψουν στην εγγυηση

 

Πόσα χρόνια την είχες;

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

 

Πόσα χρόνια την είχες;

1.5 χρονο εχω το αμαξι. Ειναι η εργοστασιακη μπαταρια

Θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα ενα ibiza και φοραγε και αυτο varta απο τη μανα του και μου ειχε βγαλει 5 χρονια και οταν την αλλαξα δεν ειχε πεθανει τελειως απλα δυσκολευτηκε να παρει μπρος ενα πρωι και την αλλαξα προληπτικα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BloodMage said:

1.5 χρονο εχω το αμαξι. Ειναι η εργοστασιακη μπαταρια

Θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα ενα ibiza και φοραγε και αυτο varta απο τη μανα του και μου ειχε βγαλει 5 χρονια και οταν την αλλαξα δεν ειχε πεθανει τελειως απλα δυσκολευτηκε να παρει μπρος ενα πρωι και την αλλαξα προληπτικα

 

Θα έτυχε. Η μπαταρία τι χρώμα ήταν; 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

1.5 χρονο εχω το αμαξι. Ειναι η εργοστασιακη μπαταρια

Θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα ενα ibiza και φοραγε και αυτο varta απο τη μανα του και μου ειχε βγαλει 5 χρονια και οταν την αλλαξα δεν ειχε πεθανει τελειως απλα δυσκολευτηκε να παρει μπρος ενα πρωι και την αλλαξα προληπτικα

Οκτώβριος του 2014 η δικιά μου και ακόμα συνεχίζει... απορώ και 'γω. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αστοχια υλικου τελικα η Varta. Αλλάχτηκε εντος εγγυησης και μπηκε μια ιδια. Αρα για 1.5 χρονο ακομα κοιμαμαι ησυχος 😂

Επειδη το εψαξα και στα ξενα φορουμ ειναι αρκετα συνηθες να ψοφανε οι συγκεκριμενες μπαταριες πανω στον 1 με 2 χρονια. Puma & Fiesta τις φορανε

Οι συγκεκριμενες ειναι Made in ESP (ισπανια δλδ). Οι οποιες ψοφανε. Λιγοι τυχεροι εχουν τις ιδιες που λενε πανω made in DEU (γερμανια δλδ) οι οποιες ζουνε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

Αστοχια υλικου τελικα η Varta. Αλλάχτηκε εντος εγγυησης και μπηκε μια ιδια. Αρα για 1.5 χρονο ακομα κοιμαμαι ησυχος 😂

Επειδη το εψαξα και στα ξενα φορουμ ειναι αρκετα συνηθες να ψοφανε οι συγκεκριμενες μπαταριες πανω στον 1 με 2 χρονια. Puma & Fiesta τις φορανε

Οι συγκεκριμενες ειναι Made in ESP (ισπανια δλδ). Οι οποιες ψοφανε. Λιγοι τυχεροι εχουν τις ιδιες που λενε πανω made in DEU (γερμανια δλδ) οι οποιες ζουνε

 

Γιαυτό παίρνουμε γερμανικά αυτοκίνητα και κατά προτίμηση opel. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Simon έγραψε:

 

Γιαυτό παίρνουμε γερμανικά αυτοκίνητα και κατά προτίμηση opel. 

το τρατζικ ειναι οτι το αμαξι ειναι γερμανικο. το εργοστασιο που φτιαχνεται το fiesta st ειναι στην γερμανια😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.