Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Περίμενα περίμενα να γράψει ο @ARMAGEDDON , τπτ. 

 

Αυτό με τα πλοία και γενικά τα προβλήματα που έχεις με το ηλεκτρικό αν θες να πας οπουδήποτε εκτός της γειτονιάς, άντε πόλης σου, είναι εδώ και καιρό προαποφασισμένο στο παγκόσμιο οικονομικό φόρουμ και ήδη άρχισε να εφαρμόζεται στο λονδίνο.

TRACTION.GR

Η εταιρεία αρνήθηκε τη μεταφορά ασυνόδευτου ηλεκτρικού αυτοκινήτου, ενώ ο κάτοχος είχε κόψει εισιτήριο. Δείτε την...

 

Link to comment
Share on other sites

  

1 hour ago, BloodMage said:

Καλή επιλογή λες? Μου είπαν ότι είναι ένα κλικ καλύτερα από τα Sachs. 

 

Όυτε καλή ούτε κακή επιλογή είναι, αναλώσιμο είναι που τη δουλειά του την κάνει για κάποιο διάστημα, ανάλογα και τους δρόμους και το αμάξι.

Είναι πιο σκληρά απ τα sachs αλλά παραμένουν αμορτισέρ επιπέδου ΟΕΜ και μόνο. "Καλύτερα" δεν είναι πάντως. 

 

 

 

10 hours ago, navaho7 said:

τι γίνεται στο Λονδίνο;

 

Κάτι σαν το ULEZ αλλά με πιο πολλούς κανόνες όσο αφορά τις αποστάσεις. Νομίζω το χουν παρατήσει, αλλά για τους πολέμιους της ΝΤΠ είναι ακόμα κόκκινο πανί

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Όυτε καλή ούτε κακή επιλογή είναι, αναλώσιμο είναι που τη δουλειά του την κάνει για κάποιο διάστημα, ανάλογα και τους δρόμους και το αμάξι.

Είναι πιο σκληρά απ τα sachs αλλά παραμένουν αμορτισέρ επιπέδου ΟΕΜ και μόνο. "Καλύτερα" δεν είναι πάντως. 

Ναι η αγορα εγινε καθαρα και μονο για αντικατασταση των OEM οχι για κατι καλυτερο. Για 1200 και 75μουλαρια που ειναι δεν εχει νοημα να μπει κατι καλυτερο/ακριβότερο

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2023 at 4:13 ΜΜ, το μέλος Lakisss έγραψε:

 

Του βάζεις αυτουνού 3 μακριούς σωλήνες ίδιου μήκους που ενώνονται αργότερα και του δίνεις έναν αέρα.

On 26/12/2023 at 11:09 ΜΜ, το μέλος HotPeanut έγραψε:

GCSQF7WXYAAm13n?format=jpg&name=large

 

Ξαφνικά, το Fiat Multipla δεν μοιάζει τόσο άσχημο... Και δυστυχώς για εμένα το έχω οδηγήσει και αυτό. Αν το ήξερα ότι θα μου το έδινε στην επιστροφή της εκδρομής, θα είχα πάρει το E46 να πάμε.

 

fiat-multipla.jpg?fit=696,499&ssl=1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.