Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

WWW.DRIVE.GR

Η Stellantis τηλεφώνησε στη λάθος φοιτήτρια Νομικής και τώρα πρέπει να πληρώσει $8,95 εκατομμύρια...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cyber_Cookie said:

Γιατί μωρέ; 

 

Ε, γιατί μετά θα έπρεπε να σχολιάσει και για την τοποθέτηση της Maserati σε σχέση με την Alfa Romeo, για όλους τους διασκεδαστικούς Volvisti που γνωρίζουμε όλοι, πάει μακριά η βαλίτσα...

 

Μπόνους για όλους τους φίλους της αυτοκίνησης η παρακάτω κλασική Μαζεράτι του 1975, θα μπορούσε να είχε γίνει δική σου με $1700!

 

Spoiler

1975-Maserati-Tractor-9A202256-9.jpg

 

BID.CARS


 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

31 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

image.png

 

Αν θέλεις συγκίνηση στο τιμόνι παίρνεις OPEL, αλλιώς ασιατικό κουβά να πηγαίνεις από Α->Β

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

14 OPEL έχω οδηγήσει. Καμία συγκίνηση.

Tις μεγαλύτερες συγκινήσεις τις έχω ζήσει στο BMW μου, σε ένα HONDA Accord 2.0, στο SUBARU Sedan 600 που είχαμε, στην Alfa Romeo της ξαδέρφης, στο Daihatsu Charade Gtti φίλου, στο NISSAN GTR R35 του 2012 και στο ηλεκτρικό MG 4.

  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

Γάμο με 3 είχαμε. Μόνο μια φορά θυμάμαι με το Kadett B caravan του 1967 του πατέρα τη δεκαετία του 90 έσπασε ένα γρανάζι της 3ης και χτύπαγε το σασμάν. Κι άλλη μια φορά μας άφησε από βενζίνη.

Το Astra G του 1999 του πατέρα, μια χαρά είναι από τότε. Ούτε έχει βγάλει σοβαρή βλάβη, ούτε όμως και καμιά οδηγική χαρά και συγκίνηση.

Είχα κι εγώ ένα Kadett D για ένα μήνα. 2 συγκινήσεις είχα με αυτό, μία όταν μου το χάρισαν και άλλη μία όταν με τράκαραν και μου το διέλυσαν.

Link to comment
Share on other sites

Α ξέχασα, και ένα M5 E60 που δεν το έχω οδηγήσει, αλλά με πήγαν βόλτα... Μόνο σε αυτό φοβήθηκα στο πρώτο παντιλίκι (σε πίστα). Και πριν οδηγήσω εγώ το R35, με πήγε βόλτα σε ορεινή διαδρομή ο υπάλληλος της Nissan. Εκεί φοβήθηκα πραγματικά για τη ζωή μου, μετάνιωσα που μπήκα μέσα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Και πριν οδηγήσω εγώ το R35, με πήγε βόλτα σε ορεινή διαδρομή ο υπάλληλος της Nissan. Εκεί φοβήθηκα πραγματικά για τη ζωή μου, μετάνιωσα που μπήκα μέσα.

 

Δεν σε είχα για φλώρο.. ή ήταν αυτοκτονική η οδήγηση;

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ο οδηγός της NISSAN (Nissan performance center Heidelberg) που είχε μόλις γυρίσει από Σαββατοκύριακο στην πίστα του Nürburgring που δοκίμαζε το αυτοκίνητο σε συνδυασμό με την απίστευτη πρόσφυση της Γερμανικής ασφάλτου και τα μεγάλα όρια του R35, πλήρης επιτάχυνση πριν από στροφή, όπου αν πηγαίναμε ευθεία θα γκρεμοτσακιζόμασταν στο γκρεμό και τα χωράφια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.