Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

220627195704_Mask3-600x314.jpg
WWW.NEWSAUTO.GR

Το φαινόμενο της κρεμασμένης μάσκας στον εσωτερικό καθρέφτη του αυτοκινήτου, έγινε καθημερινότητα στην Covid-19 εποχή...

Τωρα και με αρωμα πευκο...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

BMW-iX-crash-3.jpg?fit=696%2C392&ssl=1
WWW.AUTOBLOG.GR

Την περασμένη Δευτέρα, ένα BMW iX που έκανε δοκιμές εξέλιξης, μπήκε στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας, προκαλώντας ατύχημα...

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα να πάω πολλά χρόνια Καλαμάτα, και έτυχα θερμής υποδοχής. Έβαλα στο GPS παραλία και με έβαλε σε κάποιον καινούργιο περιφερειακό αν δεν κάνω λάθος (πλήρωσα 0,30 διόδια με την μηχανή). Ενώ πήγαινα αμέριμνος στην δεξιά, ένας πιτσιρικάς γύφτος έκανε κίνηση να μπει στον δρόμο. Πλακώθηκα στο φρένο. Πιο κάτω γυφτάκια μου έριξαν πέτρες από μια γέφυρα. Δεν έκοψα, τους ύψωσα το μεσαίο δάκτυλο και συνέχισα. 

  • Sad 3
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Είχα να πάω πολλά χρόνια Καλαμάτα, και έτυχα θερμής υποδοχής. Έβαλα στο GPS παραλία και με έβαλε σε κάποιον καινούργιο περιφερειακό αν δεν κάνω λάθος (πλήρωσα 0,30 διόδια με την μηχανή). Ενώ πήγαινα αμέριμνος στην δεξιά, ένας πιτσιρικάς γύφτος έκανε κίνηση να μπει στον δρόμο. Πλακώθηκα στο φρένο. Πιο κάτω γυφτάκια μου έριξαν πέτρες από μια γέφυρα. Δεν έκοψα, τους ύψωσα το μεσαίο δάκτυλο και συνέχισα. 

Α σε βρήκε η επιτροπή υποδοχής ανεπιθύμητων καλημεράκηδων :hehe:

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τη πλάκα, λογικά πρέπει να στην έπεσαν λίγο μετά από το Πανεπστημιο, πριν την έξοδο για ασπρόχωμα. Εκεί έχει ένα καταυλισμό, αλλά δε μου έχει τύχει ποτέ να δω κάποιον στο δρόμο ή να ακούσω κάποιο παρόμοιο συμβάν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.