Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Ελεύθερη μετάφραση: "Λέει ότι πάω με 194, αλλά, όπως ξέρουμε, τα κοντέρ πάντα κλέβουν, οπότε μάλλον έχω πατήσει 200. Στο επόμενο πλάνο βλέπετε και το τάμα στον Αγιώργη τον ΚΑΤατζή, μεγάλη η χάρη Του. Καλού-κακού έχω βάλει και οψιόν αγοράς για τιτάνιο, για να έχω καλή τιμή σε βίδες και λάμες".

 

Η κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος xriantw έγραψε:

Τωρα που 6 μηνες το χρονο πρεπει να εχουμε «αντιολισθητικά» για να μην φαμε κληση, αυτα τα tireup-δεστρες με 10 ευρω μας καλυπτουν?

Αν λες για κατι τετοιο ναι.

66.jpg.e62e18ee11b2b68ad8b5d932f2d0280a.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος slalom έγραψε:

Αυτες οι κουβερτες ειναι καλες ή σκιζονται, φαινεται πως ειναι η μοναδικη μου επιλογη

Γιατι μοναδικη επιλογη ?

Οι κουβερτες μπορουν να σκιστουν αν δεν πατανε σε παγο η χιονια και ειναι ποιο ευκολες να μπουν αλλα σαν τις αλυσιδες για εμενα δεν εχει.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευρώπη: Με την ανανέωση του στόλου θα ελαττωθούν οι ρύποι:

Ελλάδα: Hold my beer 😛

WWW.FLASH.GR

Το 2025 τα αυτοκίνητα Euro 6 θα αποτελούν σχεδόν το 60% του στόλου της Ευρωπαϊκής Ένωσης, ενώ τα αυτοκίνητα πριν από το...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος minast έγραψε:

Ευρώπη: Με την ανανέωση του στόλου θα ελαττωθούν οι ρύποι:

Ελλάδα: Hold my beer 😛

WWW.FLASH.GR

Το 2025 τα αυτοκίνητα Euro 6 θα αποτελούν σχεδόν το 60% του στόλου της Ευρωπαϊκής Ένωσης, ενώ τα αυτοκίνητα πριν από το...

 

 

καλά αν υπάρχει Ευρώπη μέχρι τότε !

δεν πρόκειται με την οικονομική κατάσταση που επικρατεί στο ΕΛΛΑΝΤΑ  !
έχουμε καταλήξει ως αποθήκη second hand αυτοκινήτων της ευρώπης .

Link to comment
Share on other sites

Euro 6 ε ? Λοιπον ολα τα ταξι της χωρας να παιρνουν υποχρεωτικα απο δημοσια ΚΤΕΟ παρουσια μικτου κλιμακιου για την αποφυγη λαδωματος.

Γιατι κατι μου λεει οτι τα μισα και παραπανω ταξι δεν εχουν DPF φιλτρα..

 

Και κατι ακομα, η τροχαια να αρχισει τυχαιους ελεγχους σε αυτοκινητα και επιτοπου να υποχρεωνεται ο οδηγος να μεταβει σε δημοσιο ΚΤΕΟ εντος

1-2 ημερων για την επαληθευση οτι το αυτοκινητο τηρει τις προδιαγραφες ωστε να ειναι στον δρομο.

  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.