Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

19 λεπτά πριν, το μέλος sotiris έγραψε:

Μου κάνει εντύπωση πώς έφυγε τόσο πολύ το 6ρι το μάζντα, το έχω για καλό αυτοκίνητο. 

Ή δεν είχε λάστιχα πίσω, ή δεν είχε λάστιχα και αμορτισέρ, ή δεν είχε λάστιχα, αμορτισέρ και ελατήρια.

Πάντως σίγουρα δεν είχε ESP.

 

Τα χιλιόμετρα δεν είναι τόσα πολλά να δικαιολογήσουν το άτσαλο γύρισμα.

 

Oπως λέει κ ο Simon το 3αρι είναι το οποίο παντως νομίζω πως έχει ανεξάρτητη ανάρτηση πίσω.  

Μου φαίνεται πως πάτησε φρένο στη στροφή, έκανε λίγη υποστροφή η μούρη και είχε body roll, τρόμαξε και γύρισε το τιμόνι άτσαλα προς την έξω μεριά της στροφής και μετά πάλι μέσα γιατί  είχε πορεία προς το αγροτικό. Και  το έκανε εκκρεμές. 

Από 60 και πάνω you are good to go για πετύχεις κάτι τέτοιο αρκεί να έχεις body roll και απενεργοποιημένο/ανύπαρκτο esp. 

 

Ουσιαστικά τεστ ταράνδου έκανε το γίδι. :hehe:

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Από 60 και πάνω you are good to go για πετύχεις κάτι τέτοιο αρκεί να έχεις body roll και απενεργοποιημένο/ανύπαρκτο esp. 

 

Ουσιαστικά τεστ ταράνδου έκανε το γίδι. :hehe:

Εντελώς όμως! Επίσης βάλε στην εξίσωση και τπτ αμορτισέρ με 200κ χλμ και αντίστοιχα λάστιχα επειδή ελα μωρέ περνάνε στο κτέο μια χαρά.... ε δεν θέλει πολύ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.ETHNOS.GR

Τα e-fuels παράγονται από υδρογόνο το οποίο εξάγεται από το νερό μέσω ηλεκτρόλυσης, για την οποία...

 

Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Καθώς το πρόβλημα της χρήσης τους είχε λάβει διαστάσεις, η δήμαρχος έθεσε το ζήτημα στην κρίση των...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Μεταξυ μας, οτι και να ηταν στη θεση του θα εβγαινε off. Ξεκαθαρα ρούφηξε νερο το μοτερ

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

WWW.IEFIMERIDA.GR

Με απόφαση του Υπουργού Προστασίας του Πολίτη Τάκη Θεοδωρικάκου επιστρέφονται από τη Μ. Δευτέρα, 10 Απριλίου...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.