Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
ap_putjf.jpg?itok=OiUQNro6
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Ρωσική ειρηνευτική δύναμη αναπτύσσεται στην περιοχή - Εμπλοκή και τουρκικών...

 

Με την βούλα της Μόσχας πλέον ο Ερντογάν στρατεύματα στην περιοχη. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6f4d1c8160a34110ae797e7e6d4c5b2d.jpg
WWW.CAPITAL.GR

Η Τουρκία, με την παροχή στρατιωτικής και ανθρωπιστικής βοήθειας, έχει κατοχυρώσει τη Σομαλία ως το κέντρο της τουρκικής επιρροής στην Αφρική.
8199b25698684f17b96fed704eb09a8a.jpg
WWW.CAPITAL.GR

Η Τουρκία συμβάλλει στην ελάφρυνση του χρέους της Σομαλίας, δεσμεύοντας περίπου 2,4 εκατ. σε Ειδικά Τραβηκτικά Δικαιώματα (SDR) του ΔΝΤ.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στο τρίτο lockdown τέλειωσε

 

Παράθεση

 

Από την προηγούμενη Πέμπτη ο... βασιλιάς Κυριάκος είναι γυμνός.

Αντί να αναλάβει τις ευθύνες του και να παραδεχθεί ότι υπήρξε κυβερνητική ολιγωρία εξ ου και το δεύτερο lockdown, κατηγόρησε ευθέως τους πολίτες για τη ζημιά, τη στιγμή που ο... Σωτήρης δήλωνε ανήμπορος να εξηγήσει επακριβώς τους λόγους που εκτοξεύτηκαν τα κρούσματα.

Άρα η εικόνα του ισχυρού και αποφασιστικού ηγέτη που δαμάζει τον κορονοϊό, κάηκε με μιας.

 

Εκτός κι αν τα... νεοφιλελεύθερα αδέρφια όντως εκτιμούν, ότι τελικά θα τον σώσει η μαμά Μέρκελ με τον θείο Μπάιντεν, όπως διατυμπανίζουν πανηγυρικά οι προπαγανδιστές της λίστας του Στέλιου.

Άραγε πως; Φέρνοντας πιο κοντά την ταπείνωση των Πρεσπών του Αιγαίου και το ελικόπτερο στην ταράτσα του Μαξίμου, δίνοντας γη και ύδωρ στον Ερντογάν για να στριμώξουν τον Πούτιν;

Δυστυχώς, είστε πλέον αντιμέτωποι με ένα μη αναστρέψιμο loose - loose σκηνικό.

Κι όσο πιο γρήγορα το παραδεχτείτε, τόσο το καλύτερο για εσάς και κυρίως για τη χώρα.

 

 

Επειδή μου διαφεύγει λίγο η μπάλα...το antinews δεξιό δεν είναι;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ΓιαγκΤ said:

Επειδή μου διαφεύγει λίγο η μπάλα...το antinews δεξιό δεν είναι;

κανονικά θα την γλύτωνες από τους κεραυνούς μου, μόνο ο κολτ κι ο σνιπς θα τους ένιωθαν, που με έχουν αναγκάσει να τους χρωστάω απάντηση αντί να είναι σοβαροί και κόσμιοι και να νιώθω ενοχές που δεν τους έχω απαντήσει ακόμα. Θα σας απαντήσω εσείς οι δύο παίδες, μην ανησυχείτε δεν σας έχω ξεχάσει. (είναι ζήτημα σεβασμού προς εσάς τους δυο να σας απαντήσω, μπήκατε στον κόπο να γράψετε πράγματα , θα υποστείτε το βασανιστήριο να με διαβάσετε κλπ κλπ).

Τώρα προστέθηκε τούτο εδώ το Μέγιστο Τρολ, ο Γιάγκος. Που του «διαφεύγει η μπαλα». Ποιανού του Γιάγκου... Κι αντί να γράψει απευθείας τα ονόματα να καταλάβουμε, μας στέλνει στα γούγλια να ψάχνουμε τι εστι αντινιουζ. Δεν θα πληρώσει μόνο το βάρος μου σεπατάτες τηγανητές, θα πληρώσει εις διπλούν και τις μισές θα τις φάει μπροστά μου εκείνος. Δεν θα μου τη γλυτώσει.

Ζήσης (πατήρ, απεβίωσε). Ζήσης, υιός τώρα. Πιστόλια...
Έχεις κι άλλες ερωτησούλες Γιάγκο; Την βρήκες τη μπάλα; Έχεις κι απορίες χαμένε... Δλδ ούτε το αστρολαβάκι δεν μου κάνει τέτοιες τρολιές. 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

κανονικά θα την γλύτωνες από τους κεραυνούς μου, μόνο ο κολτ κι ο σνιπς θα τους ένιωθαν, που με έχουν αναγκάσει να τους χρωστάω απάντηση αντί να είναι σοβαροί και κόσμιοι και να νιώθω ενοχές που δεν τους έχω απαντήσει ακόμα. Θα σας απαντήσω εσείς οι δύο παίδες, μην ανησυχείτε δεν σας έχω ξεχάσει. (είναι ζήτημα σεβασμού προς εσάς τους δυο να σας απαντήσω, μπήκατε στον κόπο να γράψετε πράγματα , θα υποστείτε το βασανιστήριο να με διαβάσετε κλπ κλπ).

Τώρα προστέθηκε τούτο εδώ το Μέγιστο Τρολ, ο Γιάγκος. Που του «διαφεύγει η μπαλα». Ποιανού του Γιάγκου... Κι αντί να γράψει απευθείας τα ονόματα να καταλάβουμε, μας στέλνει στα γούγλια να ψάχνουμε τι εστι αντινιουζ. Δεν θα πληρώσει μόνο το βάρος μου σεπατάτες τηγανητές, θα πληρώσει εις διπλούν και τις μισές θα τις φάει μπροστά μου εκείνος. Δεν θα μου τη γλυτώσει.

Ζήσης (πατήρ, απεβίωσε). Ζήσης, υιός τώρα. Πιστόλια...
Έχεις κι άλλες ερωτησούλες Γιάγκο; Την βρήκες τη μπάλα; Έχεις κι απορίες χαμένε... Δλδ ούτε το αστρολαβάκι δεν μου κάνει τέτοιες τρολιές. 

 

Το έχω για Σαμαρικό

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ναι, πρόσεχε όμως τώρα. Για αυτό πρέπει με αυτούς να κοιτάς ονόματα. Ήταν. Μπορεί και να είναι ακόμα (δεν το ξέρω). Το ότι ήταν δεν σημαίνει ότι αναγκαστικά θα μείνει για πάντα έτσι. To the highest bidder. Θα πάει στον πλειοδότη μερικές φορές.
Μόλις είδα το όνομα που σου έγραψα, σταμάτησα. Τι με νοιάζει ποιος διέταξε...

Μέχρι εδώ έχουμε παραπολιτική, κουτσομπολιό και τέτοια. Από εδώ και κάτω έχω την αντίρρηση μαζί σου. Κανονικά αυτά πρέπει να μας ενδιαφέρουν μέχρι ένα σημείο. Δεν αρκούν για να εξηγήσουν τα πάντα. Συνήθως, τα μεγάλα προβλήματα που έχουμε ως κοινωνία/χώρα/κράτος (ισχύει και σε άλλες απλώς εμένα με ενδιαφέρει το εδώ) έχουν βαθύτερες ρίζες και αιτίες, που αφορούν δεκάδες/εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπων, σχεδόν πάντα αυτός είναι κι ο λόγος που είναι δυσεπίλυτα.

Τελικά μικρή ή καθόλου σημασία έχει το ότι κάποιοςαπό τους φεουδάρχες (για ίδιον όφελος; με εντολή εξωγενών δυνάμεων; τι μας νοιάζει) επιλέγει να χτυπήσει αλύπητα εναν άλλον φεουδάρχη.
Η μεγάλη για εμάς σημασία είναι ότι η πολιτική διάταξη της χώρας συνεχίζει να στρέφεται γύρω από φέουδα, εκατόν τόσα χρόνια μετά το 1915. Σχηματισμένα πάνω στις γραμμές του 1915. Θα απαντήσουμε για την Ελλάδα του 2040 με εργαλεία του 1915. Καλή μας τύχη και βοήθειά μας. Εμείς φταίμε. (εγώ κι εσύ κλπ)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ναι, πρόσεχε όμως τώρα. Για αυτό πρέπει με αυτούς να κοιτάς ονόματα. Ήταν. Μπορεί και να είναι ακόμα (δεν το ξέρω). Το ότι ήταν δεν σημαίνει ότι αναγκαστικά θα μείνει για πάντα έτσι. To the highest bidder. Θα πάει στον πλειοδότη μερικές φορές.
Μόλις είδα το όνομα που σου έγραψα, σταμάτησα. Τι με νοιάζει ποιος διέταξε...

Μέχρι εδώ έχουμε παραπολιτική, κουτσομπολιό και τέτοια. Από εδώ και κάτω έχω την αντίρρηση μαζί σου. Κανονικά αυτά πρέπει να μας ενδιαφέρουν μέχρι ένα σημείο. Δεν αρκούν για να εξηγήσουν τα πάντα. Συνήθως, τα μεγάλα προβλήματα που έχουμε ως κοινωνία/χώρα/κράτος (ισχύει και σε άλλες απλώς εμένα με ενδιαφέρει το εδώ) έχουν βαθύτερες ρίζες και αιτίες, που αφορούν δεκάδες/εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπων, σχεδόν πάντα αυτός είναι κι ο λόγος που είναι δυσεπίλυτα.

Τελικά μικρή ή καθόλου σημασία έχει το ότι κάποιοςαπό τους φεουδάρχες (για ίδιον όφελος; με εντολή εξωγενών δυνάμεων; τι μας νοιάζει) επιλέγει να χτυπήσει αλύπητα εναν άλλον φεουδάρχη.
Η μεγάλη για εμάς σημασία είναι ότι η πολιτική διάταξη της χώρας συνεχίζει να στρέφεται γύρω από φέουδα, εκατόν τόσα χρόνια μετά το 1915. Σχηματισμένα πάνω στις γραμμές του 1915. Θα απαντήσουμε για την Ελλάδα του 2040 με εργαλεία του 1915. Καλή μας τύχη και βοήθειά μας. Εμείς φταίμε. (εγώ κι εσύ κλπ)

 

 

Αν ο Σαμαράς την πέφτει στον Μητσοτάκη δεν έχει «μικρή ή καθόλου σημασία» με δεδομένο ότι μπορεί να ρίξει την κυβέρνησή

Η πολιτική διάταξη της χώρας καθορίστηκε με τον θάνατο τού Καποδίστρια. Έκτοτε κανένας δεν αναρριχάται στην εξουσία αν δεν έχει έγκριση από τον ιδιοκτήτη,. Όπως και η οικονομική ελίτ που διαφεντεύει τη χώρα απομυζώντας κρατικό χρήμα θεωρεί μέγιστο κατόρθωμα να σκουπίσει τα παπούτσια των Αμερικάνων

Η πραγματική ελίτ, αυτοί που βάλανε πλάτη με τα χρήματα τους να ελευθερωθούμε, που με την πειρατεία ανάγκασαν τους Εγγλέζους να μας αφήσουν να κάνουμε κράτος για να αποκτήσουν αυτοί σημαία να κάνουν εμπόριο δεν χρειάζονται πια το κράτος οπότε αδιαφορούν. Η διεθνής ελίτ έμαθε το μάθημα της και τους έδωσε γη και ύδωρ

Οπότε σταμάτα να αυτομαστιγώνεσαι δεν θα υπάρξει διαφορά ότι και να κάνεις. Μόνο κατά τύχη

Link to comment
Share on other sites

''....ρε δεν πα να λέτε εσείς.....''

 

https://tvxs.gr/news/ellada/financial-times-kata-kybernsis-mitsotaki-gia-tin-amnisteysi-trapeziton-kai-oikonomikon-e

 

Quote

Τέλος, οι Financial Times σημειώνουν ότι μία τροποποίηση στον ποινικό κώδικα επιτρέπει στους τραπεζίτες που κατηγορούνται για κατάχρηση εμπιστοσύνης να γλιτώσουν τη δίωξη, εκτός και αν η εμπλεκόμενη τράπεζα ζητήσει η ίδια εισαγγελική έρευνα, και παραθέτουν δήλωση της Άννας Ζαΐρη, επικεφαλής της Αρχής Καταπολέμησης της Νομιμοποίησης Εσόδων από Εγκληματικές Δραστηριότητες, σύμφωνα με την οποία «πολλά σοβαρά εγκλήματα θα μείνουν ατιμώρητα εξαιτίας αυτού του μέτρου».

 

 

Σε άλλα νέα....:

 

skylakakis.jpg?itok=i1hJ4OAx
WWW.SOFOKLEOUSIN.GR

«Έχουμε μπροστά μας 6 δύσκολους μήνες και υγειονομικά και οικονομικά. Θα περάσουν όμως.

 

Quote

Ο κ. Σκυλακάκης υπογράμμισε ότι οι δημόσιες δαπάνες, στον κρατικό προϋπολογισμό, ξεπέρασαν φέτος τα 70 δισ. ευρώ. «Αυτό είναι έλλειμμα. Αυτό το δανειζόμαστε από το μέλλον. Και ο σχεδιασμός της κυβέρνησης είναι να το δανειστούμε από μελλοντική ανάπτυξη και ανάκαμψη», είπε ο αναπληρωτής υπουργός και εκτίμησε ότι θα βγούμε από αυτή την κρίση μέσα στο δεύτερο τρίμηνο του 2021.

 

Ας ακούσουμε όμως, τι έχει να μας πεί ''το μέλλον'' (απο αυτό που θα ''δανειστούμε'' ντε...) 

 

 

123869060_2871159513164256_43560824511991825_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TqtoIKR_xrwAX833Kly&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=dc22980c869d400041849f57f792bed8&oe=5FD11CC6

Έγινε επεξεργασία από colt3003
προσθήκη
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

''....ρε δεν πα να λέτε εσείς.....''

 

https://tvxs.gr/news/ellada/financial-times-kata-kybernsis-mitsotaki-gia-tin-amnisteysi-trapeziton-kai-oikonomikon-e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Είναι υποχρέωση του Γ Μνημονίου

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΓιαγκΤ said:

 

Είναι υποχρέωση του Γ Μνημονίου

 

Ακόμα και έτσι να είναι, ε .... εκεί βρήκαν να ''εναρμονιστούν'΄ μονάχα ? όλα τα άλλα μη πω που τα έγραψαν.... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

κανονικά θα την γλύτωνες από τους κεραυνούς μου, μόνο ο κολτ κι ο σνιπς θα τους ένιωθαν, που με έχουν αναγκάσει να τους χρωστάω απάντηση αντί να είναι σοβαροί και κόσμιοι και να νιώθω ενοχές που δεν τους έχω απαντήσει ακόμα. Θα σας απαντήσω εσείς οι δύο παίδες, μην ανησυχείτε δεν σας έχω ξεχάσει. (είναι ζήτημα σεβασμού προς εσάς τους δυο να σας απαντήσω, μπήκατε στον κόπο να γράψετε πράγματα , θα υποστείτε το βασανιστήριο να με διαβάσετε κλπ κλπ).

 

 

BlueDeterminedFlee-max-1mb.gif

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

200213150327-pentagon-building-aerial-fi
EDITION.CNN.COM

The Trump administration has carried out sweeping changes atop the Defense Department's civilian...

Τραμπ-θρησκεία-τρομοκρατία-δικτατορία..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είδηση από το CNN; Και γιατί ακριβώς χρήζει διάδοσης; Καταρχήν ξεκινάμε από αυτό. Το 90% των γραφόμενων είναι σάλτσες, ζουμάκι και σκοπιμότητα γύρω από το υπόλοιπο 10% που αποτελεί την είδηση των, αναμενόμενων σε κάθε κυβερνητική αλλαγή, αλλαγών (μετακινήσεων, παραιτήσεων, τοποθετήσεων κλπ προς ή από θέσεις κλειδιά ή θέσεις βολέματος). Ναι, συμβαίνει και στην Αμερική και παντού και όχι μόνο στην Ελλάδα όπως θέλουμε να πιστεύουμε. 

"One pentagon official told CNN αυτό και other pentagon official told CNN that". Μάλιστα. Σε όλα τα "αμερόληπτα" ΜΜΕ υπάρχει ενας Βερύκιος. Δυστυχώς ούτε σε αυτό έχουμε την αποκλειστικότητα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Snips έγραψε:

Είδηση από το CNN; Και γιατί ακριβώς χρήζει διάδοσης; Καταρχήν ξεκινάμε από αυτό. Το 90% των γραφόμενων είναι σάλτσες, ζουμάκι και σκοπιμότητα γύρω από το υπόλοιπο 10% που αποτελεί την είδηση των, αναμενόμενων σε κάθε κυβερνητική αλλαγή, αλλαγών (μετακινήσεων, παραιτήσεων, τοποθετήσεων κλπ προς ή από θέσεις κλειδιά ή θέσεις βολέματος). Ναι, συμβαίνει και στην Αμερική και παντού και όχι μόνο στην Ελλάδα όπως θέλουμε να πιστεύουμε. 

"One pentagon official told CNN αυτό και other pentagon official told CNN that". Μάλιστα. Σε όλα τα "αμερόληπτα" ΜΜΕ υπάρχει ενας Βερύκιος. Δυστυχώς ούτε σε αυτό έχουμε την αποκλειστικότητα...

Όπως και να το δεις, η αντικατάσταση του υπουργού άμυνας της χώρας με τον μεγαλύτερο στρατό στον κόσμο, 2 μήνες πριν την αλλαγή πρέδρου, αποτελεί είδηση...

Το link που ανεβάζει κάποιος, δεν υποδηλώνει απαραίτητα πολιτική σκοπιμότητα, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να αναζητήσει την είδηση και αλλού.

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Όπως και να το δεις, η αντικατάσταση του υπουργού άμυνας της χώρας με τον μεγαλύτερο στρατό στον κόσμο, 2 μήνες πριν την αλλαγή πρέδρου, αποτελεί είδηση...

Το link που ανεβάζει κάποιος, δεν υποδηλώνει απαραίτητα πολιτική σκοπιμότητα, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να αναζητήσει την είδηση και αλλού.

Διαφωνώ. Η αντικατάσταση πολιτικού προσώπου που τυγχάνει να είναι Υπουργός Άμυνας ακριβώς της χώρας όπως λες με τον μεγαλύτερο στρατό, δεν σημαίνει απολύτως τίποτα, ούτε για την εσωτερική λειτουργία του στρατεύματος ούτε επηρεάζει την οργάνωση και την διεξαγωγή των επιχειρήσεων. Καθαρά πολιτική κίνησή για τους λόγους που την έκανε προφανώς ο Trump ΚΑΙ οι σύμβουλοι του. Τώρα να διαβάζουμε για επικίνδυνες καταστάσεις, δικτατορίες και ότι αύριο γκρεμίζεται η χώρα από τέτοιες αλλαγές είναι τραβηγμένο μεν, αναμενόμενο δε, λόγω του πολέμου των media. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

Διαφωνώ. Η αντικατάσταση πολιτικού προσώπου που τυγχάνει να είναι Υπουργός Άμυνας ακριβώς της χώρας όπως λες με τον μεγαλύτερο στρατό, δεν σημαίνει απολύτως τίποτα, ούτε για την εσωτερική λειτουργία του στρατεύματος ούτε επηρεάζει την οργάνωση και την διεξαγωγή των επιχειρήσεων. Καθαρά πολιτική κίνησή για τους λόγους που την έκανε προφανώς ο Trump ΚΑΙ οι σύμβουλοι του. Τώρα να διαβάζουμε για επικίνδυνες καταστάσεις, δικτατορίες και ότι αύριο γκρεμίζεται η χώρα από τέτοιες αλλαγές είναι τραβηγμένο μεν, αναμενόμενο δε, λόγω του πολέμου των media. 

Σου θυμίζω για συναξιολόγηση ότι ο πρώην υπουργός είχε αντιτεθεί στην ανάπτυξη στρατού για αντιμετώπιση των διαδηλώσεων στο εσωτερικό της χώρας.

3000.jpeg
APNEWS.COM

WASHINGTON (AP) — In an abrupt reversal, Defense Secretary Mark Esper on Wednesday overturned an earlier Pentagon decision to send a couple hundred active-duty soldiers home from the...

Επέλεξα σύνδεσμο από AP, για να αποφύγουμε συζητήσεις περί πολιτικής σκοπιμότητας.

Προφανώς και ο υπουργός επηρεάζει τη λειτουργία του στρατεύματος, δεν είναι αχυράνθρωπος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Snips έγραψε:

Είδηση από το CNN; Και γιατί ακριβώς χρήζει διάδοσης; Καταρχήν ξεκινάμε από αυτό. Το 90% των γραφόμενων είναι σάλτσες, ζουμάκι και σκοπιμότητα γύρω από το υπόλοιπο 10% που αποτελεί την είδηση των, αναμενόμενων σε κάθε κυβερνητική αλλαγή, αλλαγών (μετακινήσεων, παραιτήσεων, τοποθετήσεων κλπ προς ή από θέσεις κλειδιά ή θέσεις βολέματος). Ναι, συμβαίνει και στην Αμερική και παντού και όχι μόνο στην Ελλάδα όπως θέλουμε να πιστεύουμε. 

"One pentagon official told CNN αυτό και other pentagon official told CNN that". Μάλιστα. Σε όλα τα "αμερόληπτα" ΜΜΕ υπάρχει ενας Βερύκιος. Δυστυχώς ούτε σε αυτό έχουμε την αποκλειστικότητα...

Τι να σου πω, είδα cnn, σκέφτηκα ότι είναι καλό, το έβαλα.

Την επόμενη φορά, θ' αποστείλω αίτηση στο Γραφείο Προπαγάνδας Ενημέρωσης και Διάδοσης Ειδήσεων, ζητώντας την άδεια των πεφωτισμένων αρμόδιων προτού προβώ στην κατάπτυστη ενέργεια της ανάρτησης μη εγκεκριμένων ειδήσεων.

Τώρα, αν με συλλάβουν ως ταραχοποιό στοιχείο, θα πεθάνω με τ' όνομα του Ντόναλντ στα χείλη μου..

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Να και η απαγόρευση...

Από Παρασκευή και 13.

 

n7yhcX3yMwDeFJqhhO65.jpg
WWW.VORIA.GR

Από την Παρασκευή 13 Νοεμβρίου ισχύει σε όλη την επικράτεια από τις 9 το βράδυ έως τις 5 το πρωί περιορισμός των μετακινήσεων στις απολύτως αναγκαίες

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.