Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Burnie Burns Conspiracy GIF by Rooster Teeth

H ΚΑΛΑΜΑΤΑ φταίει για όλα

 

Και γιατί να μη φταίει για όλα το Αγρίνιο ;

 

Ή κάποια άλλη περιοχή ;

:hehe:

 

FYI : Δεν είμαι από την Καλαμάτα.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.KATHIMERINI.GR

Βαρύτατος είναι ο απολογισμός της κακοκαιρίας «Daniel», η επέλαση της οποίας προκάλεσε τον θάνατο έξι...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WWW.NEWS247.GR

Τα ελικόπτερα που σαπίζουν, οι paramedics που δεν υπάρχουν, η μισή δουλειά που κάνει ο Ελληνικός Στρατός και η οικογένεια που πίεσε για...

 

:(

  • Like 5
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Είδες ε; Από το 2017 τίποτα δεν άλλαξε 

Για να καταλάβω, αν ο πολιτικός πει ότι θα κάνει κάτι, εσύ πόσο περίοδο χάριτος του δίνεις;

Θυμίζω ότι για μια τετραετία ψηφίζουμε, όχι για δεκαπενταετια.

Η μήπως θεωρείς λογικό και όμορφο όλα τα έργα που εμπίπτουν στην τοπική αυτοδιοίκηση να ολοκληρώνονται ένα μήνα πριν τις εκλογές; Αλήθεια αυτή η νοοτροπία προσωπικά με ενοχλεί πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδες από το βίντεο του p55 δεν έχει γίνει κάτι τη τελευταία 30ετια τουλάχιστον.

Και αυτή την 30ετια πέρασαν πολλοί που το πρόσημο των πράξεων τους είναι στην καλύτερη ουδέτερο. 

Link to comment
Share on other sites

WWW.LIFO.GR

Βίντεο δείχνουν ερείπια ισοπεδωμένων κτιρίων και κατοίκους που βγήκαν έντρομοι στους δρόμους

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Από ότι είδες από το βίντεο του p55 δεν έχει γίνει κάτι τη τελευταία 30ετια τουλάχιστον.

Και αυτή την 30ετια πέρασαν πολλοί που το πρόσημο των πράξεων τους είναι στην καλύτερη ουδέτερο. 


Ρε συ, δεν απαντάς όμως και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις με τα τελευταία σου δύο σχόλια. Θεωρείς ή δεν θεωρρείς οτι η πολιτική ηγεσία είναι υπευθυνη για το χάλι των τελευταίων ημερών; Και αν δεν την θεωρείς υπευθυνη παρόλο που η ίδια η κυβέρνηση στο βιντεάκι που ανέβασα κατέστησε τον εαυτό της υπευθυνο, ποιον θεωρείς υπευθυνο;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Myralis έγραψε:


Ρε συ, δεν απαντάς όμως και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις με τα τελευταία σου δύο σχόλια. Θεωρείς ή δεν θεωρρείς οτι η πολιτική ηγεσία είναι υπευθυνη για το χάλι των τελευταίων ημερών; Και αν δεν την θεωρείς υπευθυνη παρόλο που η ίδια η κυβέρνηση στο βιντεάκι που ανέβασα κατέστησε τον εαυτό της υπευθυνο, ποιον θεωρείς υπευθυνο;

 

Εσύ θες να ενοχοποιήσεις την ηγεσία και δη τη πολιτική ηγεσία, και το καταλαβαίνω. Άσε εμάς που προσπαθούμε να δούμε πέρα από το "μητσοτάκη γαμιέσαι" και το "που είναι το κράτος και γιατί δεν είναι έξω από το σπίτι μου", να κοιτάμε αλλού για τους φταίχτες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να δείτε πέρα  από το μτστκ γμσ τέτοιες ώρες....  και θα έπρεπε το κράτος να είναι έξω από το σπίτι τους τέτοιες ώρες. Αυτή είναι η λειτουργία του ..

Έγινε επεξεργασία από psyber
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 λεπτά πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Εσύ θες να ενοχοποιήσεις την ηγεσία και δη τη πολιτική ηγεσία, και το καταλαβαίνω. Άσε εμάς που προσπαθούμε να δούμε πέρα από το "μητσοτάκη γαμιέσαι" και το "που είναι το κράτος και γιατί δεν είναι έξω από το σπίτι μου", να κοιτάμε αλλού για τους φταίχτες.

 

Που κοιτάτε εσείς λοιπόν; γιατί εδώ το σχόλιο μου είναι ότι πρέπει να λατρεύετε πολύ τον Κο πρωθυπουργό και την υπόλοιπη πολιτική ηγεσία για να μην του επιρρίπτεται ευθύνες όταν (στο βίντεο) μόνος του χρησιμοποίησε τις διάφορες καταστροφες (και τη πλημμύρα) για πάρει ψήφους παίρνοντας ουσιαστικά και την ευθύνη.

 

Εγώ ήμουν ο κακος ΣΥΡΙΖΑίος του theLab, άλλους βλέπω τώρα κολλημένους.. αλλά μάλλον για καταστροφές από πλημμύρες και φωτιές η πολιτική ηγεσία φταίει μόνο όταν ανήκει στον ΣΥΡΙΖΑ. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.