Jump to content



Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

2 hours ago, akilleas said:

Παιδιά μιας και την Παρασκευή θα ανέβω Θεσσαλονίκη για μια δουλειά, που μπορεί κανείς να φάει αξιόλογο Burger;;

Θα κινηθώ κυρίως κέντρο.

Ευχαριστώ.

άμα σ αρέσουν τα αμερικανικα burgers

pax burgers
http://www.tavernoxoros.gr/#p=t13032

και αν σου αρέσουν τα ελληνικά (όχι σκέτος κιμάς)
Brothers in law
http://www.tavernoxoros.gr/#p=t13125
 

και μετά άμα θέλεις να δοκιμάσεις τέρμα φτηνή ρωσικη κουζίνα που να μην είναι γκέτο το μαγαζί, πάνε εδώ που είναι και το μαγαζί τις μάνας μου.
http://www.tavernoxoros.gr/#p=t5884
 

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 07/06/2016 at 0:41 PM, DJD said:

Να φύγουμε και λίγο από τα μπριζολίδια..

 

X9PDw8bl.jpg

 

 

 

Αυτά θέλουν κάποια προετοιμασία πριν μπουν στα κάρβουνα; Κάποιες οδηγίες για να βγουν μαλακά αυτά;

3 hours ago, akilleas said:

Παιδιά μιας και την Παρασκευή θα ανέβω Θεσσαλονίκη για μια δουλειά, που μπορεί κανείς να φάει αξιόλογο Burger;;

Θα κινηθώ κυρίως κέντρο.

Ευχαριστώ.

Να φανταστώ με παρέα και να κάτσεις; Δεν τρελαίνομαι μπορώ να πω για κανένα.. Ίσως το be* να ξεχωρίζω βέβαια αρκετά ακριβό όταν πάω θα πάρω το animal style

1 hour ago, unseen said:

Τι burger.... πηγαινε στον Ανεστη στη Περαια να νιωσεις... ταβερνοχώρος

Τον βρίσκω αρκετά υπερεκτιμημένο τον Ανέστη να πω την αλήθεια 

Έγινε επεξεργασία από mer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Προτιμώ να φάω ένα burger μιας και στην πόλη μου δεν έχουμε σχεδόν κανένα. Και όταν εννοώ κανένα εννοώ ότι το πιο κοντινό σε αμερικάνικο ή έστω  burger είναι τα Goody's Burger House, τα οποία κατά την άποψή μου δεν τρώγονται καν τουλάχιστον στο εδώ κατάστημα.

Για ταβέρνα πιστεύω ότι ως Θεσσαλική πόλη είμαστε υπερπλήρης και έτσι την βγάζω από τις επιλογές.

Συν το ότι ο χρόνος θα είναι περιορισμένος και θέλω κάτι γρήγορο και διαφορετικό από ότι μπορώ να βρω και στον τόπο μου.

Για να γίνω πιο σαφής ψάχνω για ζουμερό Angus ή Buffalo burger.

Link to comment
Share on other sites

στέκα ρε Τονι,δλδ αν πεις σουβλάκι δεν εννοείτε ότι κάπως θα στο δώσει ;99% με καλαμάκι δλδ-άρα το σουβλάκι καλαμάκι που λες είναι πλεονασμός

μόνο αν  θες σουβλάκι με πίτα-αντί γύρου πχ θα το πεις στον άνθρωπα 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά πήγαινε σε σουβλατζίδικο έξω από το γήπεδο της Τούμπας και ζήτα σουβλάκι καλαμάκι. Αν έχεις και την εφημερίδα "Πρωταθλητής" παραμάσχαλα, ακόμα καλύτερα :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.