Jump to content



Καφές TheLab Way


vic

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;  

41 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Και εγω μεσα ειμαι αλλα για καθαρά επαγγελματικούς λογους (real-time moderation). :p

Υπάρχει ενα βασικό flaw ομως το Σ/Κ και αυτό ειναι οτι γίνεται της ταναςπου οπου και να πας...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Οπότε ας πάει για το άλλο Σάββατο για καλύτερη οργάνωση. Όπως έχουμε πει και παλιότερα το πρόγραμμα μάλλον θα είναι roll-over ανάμεσα σε Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή και όχι σταθερά μια μέρα. Αλλά αυτά έπονται. Προς το παρόν ισχύει για το επόμενο Σάββατο. Ρίχτε γνώμες, ιδέες και προτάσεις για το που επιθυμείτε να γίνει η συνάντηση (καλύτερα κάπου κεντρικά).

Link to comment
Share on other sites

Κατά τις 7 είναι καλά το Σάββατο;

Επίσης όσοι είναι να έρθετε πείτε το από κάτω και θα συγκεντρωθούν τα ονόματα σε αυτό το post. Θα σας έλεγα να κάνετε like, αλλά δεν είμαι attention whore. :p

Θα έρθουν

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION]

[MENTION=12158]Dant3[/MENTION]

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION]

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION]

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION]

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]

Θα δείξει

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION]

[MENTION=9875]venom7[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρέψει το κωλοστομάχι μου θα παρευρεθώ κι εγω.

Αν είναι να γίνει κέντρο Αθήνα κάπου κοντά σε Μετρο/ΗΣΑΠ please, δεν ξέρουμε όλοι τους δρόμους κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο είναι Σάββατο ?

LOL το είχα ότι είναι Πέμπτη σήμερα :D

Αν το κάνατε μεσημεράκι θα σας τιμούσα, αλλά το βραδάκυ έχω κλειδώσει για ποτάκι αλλού και πρέπει να 'μαι παρών ( latin dancers :p )

Link to comment
Share on other sites

Ας πει ο καθένας ο οποίος θέλει να έρθει ποια ώρα τον βολεύει γιατί αλλιώς δε θα βγάλουμε άκρη.

Άμα είμαστε στη μούγκα στο τέλος δε θα γίνει τίποτα. Εγώ μπορώ σχεδόν όλες τις ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στις 7 στο σταθμό του Θησείου. Από εκεί βλέπουμε πού θα πάμε. Οι ενδιαφερόμενοι επιβεβαιώστε.
οκ θα είμαι εκεί.

Τι θα φοράτε για να καταλάβει λίγο ο ένας τον άλλο; εγώ ένα χοντρό μπουφάν και μαύρο τζίν.

ο victor θα κρατά ipad από ότι κατάλαβα; :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.