Jump to content


Official ΦαγητοThread v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Περασμένο Σ/Κ. Η φωτογραφία δε διεκδικεί δάφνες ποιότητας, αλλά το φαγητό είναι άλλη ιστορία. Τα κενά πιάτα είχαν χοιρινή μπριζόλα, πανσέτες και εξαιρετικά κοτομπιφτέκια. Λίγο αργότερα έφαγα ζουμερό μπέργκερ με τσένταρ, μπέικον, καραμελωμένο κρεμμύδι και δυσεύρετη Yellow Habanero Sauce. Για γλυκό, ολόφρεσκο μιλφέιγ.

 

gallery_53030_641_90302.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

Περασμένο Σ/Κ. Η φωτογραφία δε διεκδικεί δάφνες ποιότητας, αλλά το φαγητό είναι άλλη ιστορία. Τα κενά πιάτα είχαν χοιρινή μπριζόλα, πανσέτες και εξαιρετικά κοτομπιφτέκια. Λίγο αργότερα έφαγα ζουμερό μπέργκερ με τσένταρ, μπέικον, καραμελωμένο κρεμμύδι και δυσεύρετη Yellow Habanero Sauce. Για γλυκό, ολόφρεσκο μιλφέιγ.
 

 

 

 

To milfέιγ τί ηλικίας ήταν ?

 

:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την αηδία κάτω από τον κιμά τί την ήθελες;;; :wacko::confused:

 

Είναι μακαρόνια+κιμά, οπότε τί να έβαζα ? Σπανάκι π.χ. ? Θα χάλαγε το όνομα του φαγητού, κρίμα είναι... :p

 

λιτοδίαιτο σε κόβω :p

 

Είναι μεγάλο το πιάτο, γιαυτό φαίνονται πολλά... :p

Link to comment
Share on other sites

Και τα Paul έχουν πολύ καλή σοκολάτα. Αλλά είναι μάλλον πιο ακριβά κι από Max Perry.

Όταν λες πιο ακριβή δηλαδή περίπου πόσο κυμαίνονται; Γιατί έχω γνώση μόνο από του παρλιάρου τις τιμές και θεωρώ ότι είναι πανάκριβα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πιο ακριβή δηλαδή περίπου πόσο κυμαίνονται; Γιατί έχω γνώση μόνο από του παρλιάρου τις τιμές και θεωρώ ότι είναι πανάκριβα.

 

Δεν έχει τύχει να πάρω ποτέ γιατί μου έπεφταν λίγο μακριά. Έχω ακούσει μόνο από λόγια φίλων πως πάει 4.5€ η πάστα ή ένα πακέτο με 6 σοκολατάκια γύρω στα 7-8€. Αυτά όμως μπορεί να είναι κι υπερβολές. Τον κατάλογο του delivery που είδα στο site τους, δεν με τρόμαξε.. μα αν τα σοκολατοειδή τους είναι από σοκολάτα με μεγάλα ποσοστά σε κακάο, θα "βαράνε" κανονικά στις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Εε βασικά έδω δεν βλέπω γλυκά :p Εγώ την μόνη επαφή που έχω είναι όταν είχα κατέβει Αθήνα και το επισκέφθηκα να πάρω για δώρο σοκολατοειδή,δεν θυμάμαι τι και πόσο τώρα (νομίζω mon amour), και μου φάνηκαν ακριβά. Ειδικά σε σύγκριση με Θεσσαλονίκη. Για αυτό και ρώτησα συγκριτικά άμα είναι πιο ακριβό

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.