Jump to content



Καφές TheLab Way


vic

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;  

41 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Λοιπόν από το ΠΣΚ που έρχεται αρχίζουν οι εβδομαδιαίες συναντήσεις στο Θησείο. Θα είναι roll-over για να εξυπηρετούνται όλοι. Αρχίζουμε αυτή την εβδομάδα με Σάββατο μιας και το επέλεξαν οι περισσότεροι, και θα ακολουθήσουν Κυριακή και Παρασκευή (και ούτω καθεξής). Όσο για την ώρα θα έλεγα να "καθιερωθεί" γύρω στις 7 το απόγευμα, αλλά ακούω προτάσεις. :fun:

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις θελετε να πηγαινετε πολλα ατομα,και εμεις σαν παρεα θελουμε να πηγαινουμε 3-4 ατομα την φορα :getlost:

images?q=tbn:ANd9GcROz1UOX4iyDza9N7lVxxup5uVgrd_ioQT49B_g7o3fQaIB3ie7

Αν σου πω ότι δεν κατάλαβα τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Και καλα εσεις θελετε να πατε για καφε πολλα ατομα,οχι μονο 3-4.Ενω εγω με την παρεα μου,οταν ειμαστε πανω απο 5 ατομα απλα δεν παμε για καφε!

Και τι θες να κάνουμε; Να πούμε σε 5 άτομα από το TheLab να πάμε για καφέ; Τι θα είμαστε; Μασόνοι; Ο καφές γίνεται γι' αυτό το λόγο. Για να έρθουν όσοι μπορούν και όσοι θέλουν. Και για να εξυπηρετήσουμε περισσότερους θα εναλλάσεται η ημέρα που θα γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Και καλα εσεις θελετε να πατε για καφε πολλα ατομα,οχι μονο 3-4.Ενω εγω με την παρεα μου,οταν ειμαστε πανω απο 5 ατομα απλα δεν παμε για καφε!

Και που πάτε τότενες;;;!!:p

Μήπως σε καλύπτει το να κάθονται σε διαφορετικά τραπέζια;:slap:

Άντε να το πάμε και ένα βήμα παρακάτω:

Θα κάνουν ότι δεν γνωρίζονται!!!!:innocent:

Χαλαρώστε βρε παιδιά , όλοι οι καλοί χωράνε!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τι θες να κάνουμε; Να πούμε σε 5 άτομα από το TheLab να πάμε για καφέ; Τι θα είμαστε; Μασόνοι; Ο καφές γίνεται γι' αυτό το λόγο. Για να έρθουν όσοι μπορούν και όσοι θέλουν. Και για να εξυπηρετήσουμε περισσότερους θα εναλλάσεται η ημέρα που θα γίνεται.

Βρε victor δεν το λεω για κακο!Ισα ισα!Και εγω θα ηθελα να ηταν ετσι με την παρεα μου,αυτο λεω!:T:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Δεν χαλιέμαι για έναν καφέ το Σάββατο αλλά λέω για το άλλο ΣΚ καλύτερα για να είμαστε πιο οργανωμένοι και περισσότεροι!!!

Τι λέτε?Επαναλαμβάνω για το άλλο Σάββατο!:)

edit

Όσοι ψήνεστε για το άλλο Σάββατο κάντε ένα like σε μένα και σας στέλνω π.μ. τότε ή την προιγούμενη guys!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.