Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

Ναι τα ξέρω περί tapatalk, ήμουν από τους πρωτεργάτες να επαναλειτουργήσει. :)

 

 

Το τρέχον καθεστώς με το mention είναι λίγο "δυσκοίλιο¨ κατ' εμέ.

 

 

Πχ στο θέμα http://www.thelab.gr/topic/142735-%CF%84%CE%BF-case-modding-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1/ (απ΄όπου προέκυψε και το θέμα μου) θέλω να tagάρω τον Κοπρίτη να έρθει να βοηθήσει. Αν ο πιο γρήγορος τρόπος είναι να ψαξω να βρω ένα μήνυμά του, να το επιλέξω και να πεταχτεί το mention, φέξε μου κ γλύστρισα.. Πόσο μάλλον από φορητή συσκευή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και πάλι δεν ειναι πιο μανουρατζίδικο έτσι; Τεσπα μπορει να ειναι κ θέμα συνήθειας..

 

 

edit: acct ειδατε; αμα ειχατε φουλ ταπαταλκ θα ηταν αλλιως :p:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο παλιό TheLab, αλλά και στα περισσότερα forums, υπάρχει επιλογή για το πόσες καταχωρήσεις θα βλέπουμε ανά σελίδα.

Ειδικά σε μεγάλα θέματα που έχουν και πολλά σκουπίδια, είναι κουραστικό να βλέπεις 10 μόνο και να ψάχνεις στις σελίδες...

Link to comment
Share on other sites

Στη νέα πλατφόρμα εκτός αν κάτι δεν έχω δει στο admin cp, μπορεί να οριστεί ένας αριθμός ανά σελίδα, ο οποίος είναι 20 και όχι 10 αυτή τη στιγμή.

Δεν υπάρχει επιλογή ανα χρήστη το πόσα θέλει να βλέπει, αλλά είναι γενική επιλογή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεδομένης της χαμηλής δραστηριότητας στο υποφόρουμ "Cloud Apps", μήπως θα ήταν προτιμότερο να ενωθεί με το πατρικό του? Κι εγώ που το παρακολουθώ έκανα καμιά 20αριά μέρες να δω μια ερώτηση εκεί :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα ήταν σίγουρα αρκετά πιο ενδιαφέρον εάν βλέπω στην αρχική σελίδα του foroum τα νέα με φωτογραφίες .όταν βλέπειςπχ ένα καινούργιο smartphone  σίγουρα θα πατήσεις πάνω στην φωτο για να το δεις καλύτερα και να διαβάσεις το άρθρο ,review.

Link to comment
Share on other sites

@menkind,

Φωτογραφίες υπάρχουν και για τα τελευταία reviews πάνω πάνω που "παίζουν" random αλλά και για τις

τελευταίες ειδήσεις. . .

Εκτός και αν εννοείς κάτι άλλο και δεν το κατάλαβα :(

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι το ταπαταλκ δεν υποστηριζεται αλλά το αναφέρω μπας κ είναι κάτι εύκολο. Σε κάθε προσπάθεια εισόδου εμφανιζόταν η σελίδα εισαγωγής credentials και τώρα πλέον σκαλωνει εκεί κ ζητάει κωδικό

Edit: sorry αν είναι στα bugs αναφερμενο, ξέχασα να κοιτάξω.

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόσεξα αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά το tapatalk όταν θέλω να ποσταρω κάτι, αντί για το βελάκι καταχώρησης μου βγάζει ένα χρονόμετρο για κάποιο λόγο, με αποτέλεσμα το πόστ να μην μπορεί να φύγει. Ξέρουμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόσεξα αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά το tapatalk όταν θέλω να ποσταρω κάτι, αντί για το βελάκι καταχώρησης μου βγάζει ένα χρονόμετρο για κάποιο λόγο, με αποτέλεσμα το πόστ να μην μπορεί να φύγει. Ξέρουμε κάτι;

Μετά από κάθε ποστ δεν εννοείς; Είναι χρόνοκαθυστέρηση του σάιτ νομίζω για συνεχόμενες απαντήσεις
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

guys μπορείτε να μου πείτε πού είναι η ρύθμιση για να μου έρχονται ειδοποιήσεις όταν κάποιος με κάνει mention;

έψαξα εδώ αλλά δεν βρήκα κάτι.. κι ειδοποιήσεις δε μου έρχονται.. 

ίσως είναι άσχημα μεταφρασμένη η ρύθμιση και δεν τη βλέπω

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.