Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

Θα μπορούσε να μεγαλώσει λίγο η "ενεργή" περιοχή του κουμπιού για το link στο first unread post των threads?

 

Το ξέρω ότι ήταν και στο παλιό μικρό, αλλά ήλπιζα να είναι πιο μεγάλο στο v3 :p

Link to comment
Share on other sites

Στα reviews αν είναι δυνατόν να προστεθεί η dropdown list που υπήρχε στον παλιό λάμπη.

Αυτό γιατί έλεγε πχ: ' σελίδα 3 - Κάτω από το φακό', οπότε κάποιος που ήθελε να δει απλά τις φωτό, πήγαινε εκεί.

Τώρα απλά υπάρχουν ξερά τα νούμερα των σελίδων.

 

edit: και μια ματιά στα reviews in english. Έχουν πολύ κώδικα και λινκ μέσα στην περιγραφή

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα λίγο πιο γεμάτο το menu κατά την γνώμη μου, πολύ άδειο. 
Επίσης δώστε λίγο αγάπη στα meta title των σελίδων. πχ
sWuTMBL.png
Επίσης όπως είπε και ο @koshal, αν γίνετε να προστεθεί η dropdown list στις σελίδες των reviews αλλιώς να είναι σε μια σελίδα και να γίνεται ωραίος διαχωρισμός μεταξύ των τεχνικών χαρακτηριστικών, φωτογραφιών και τα λοιπά. Δηλαδή εκεί που θα άλλαζε σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Nα αλλάξει η ονομασία στο κουμπί "επιλογές απάντησης" ωστε να σε προιδέαζει για αυτό που σε περιμένει όταν το πατήσεις και αν και όταν

επιλέξεις να απαντήσεις με αυτόν τον τρόπο να φαίνεται από κάτω το preview του topic που απαντάς :)

 

Spoiler button.

 

Tρίτο εικονίδιο "ειδικά bbcode" dropdown menu spoiler

 

Θα ήθελα να υπάρχει η δυνατότητα να σώζω τα μηνύματα/συζητήσεις μου πριν τα διαγράψω....

 

Αν εννοείς τα pm click "ενεργές συζητήσεις" πανω από το quick reply.

Link to comment
Share on other sites

1. Βγάλτε κάποια codes έξω από το "Ειδικά BBCode". Ιδίως το spoiler

 

2. Παίξτε λίγο με τα χρώματα και το μέγεθος της γραμματοσειράς σε κάποια σημεία.

Όπως:

post-34161-0-27812700-1416236950_thumb.j
__________
Τhanoucos
Σήμερα, xx:xx
___________

 

Ναι μεν μαύρο πάνω, και μπλέ αμυδρό κάτω. Καλό θα ήταν να γίνει η ημερομηνία italic και λίγο ποιο μικρό, όπως ήταν στο παλιό template. Ίσως και άλλο ποιο διακριτικό χρωματάκι. Δεδομένου τις διαφορετικές οθόνες σε pc, tablets, γωνίες θεάσεις, κλπ κλπ, χρειάζεται μια καλύτερη διαφορά εκεί το όνομα με την ημερομηνία του σχολίου.

 

Το ίδιο και στο "Επιλογή PSU σε Τροφοδοτικά"

 

Bold μεν το θέμα σε σχέση με το section, αλλά και δω νομίζω χρειάζεται μια απο τα ίδια. Το μάτι δεν "πάει" εύκολα στο section. Στο παλιό βοηθούσε αρκετά σε όσους πατούσαν "Νεα Θέματα".

post-34161-0-27812700-1416236950_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν λόγω ηλικίας πλέον τα μάτια μου κουράζονται ευκολότερα στο σκρολάρισμα, αλλά νομίζω οτι αν φαρδύνει λίγο περισσότερο η στήλη δημοσιεύσεων σε σχέση με το background θα έχουμε περισσότερο χώρο για κείμενο και άρα λιγότερο σκρολάρισμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όντως. Ουκ ολίγες φορές έδειξα το χρώμα του παλιού lab (την απαλή διχρωμία εναλλάξ στα threads/posts) σε admins διάφορων άλλων forums που συχνάζω για να πετάξουν το λευκό που ξεχωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια η νεα εμφανιση, αρκετα πιο νεανικο για εμας τα πιτσιρικια... παροτι χασαμε τις συνδρομες μας (πολυ αρνητικο για εμενα) επισης στο ΠΟΘ που εβαλα συνδρομη που ηρθε mail για καθε μια απαντηση ξεχωριστα (συνολο 160 εισερχομενα μηνυματα), αν εχω γραφτει σε 5-6 θεματα ταυτοχρονα τι θα γινει? :/ πρεπει να φτιαχτει πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.