Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

Όσο ασχολείστε με bugs αποφεύγω να συζητάω features, αλλά μια και βλέπω ότι γίνονται αλλαγές για Quicklinks και ειδικά Gaming, (και) η δικιά μου προτίμηση είναι για πιο "επίπεδη" κατηγορία gaming, αντί πολλές υποκατηγορίες.

Επίσης, ακόμα κι αν "δε σταματάμε να παίζουμε", μήπως είναι υπερβολή να έχει δικιά του επικεφαλίδα στο οριζόντιο μενού?

 

edit: Για τις κατηγορίες ψήφισα και στο κατάλληλο θέμα, μπορείτε να με αγνοήσετε εδώ :)

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω μετρητή των likes.

Συμφώνω ήταν καλό feature... δεν μπορούμε να το επαναφέρουμε?

 

Επίσης σημαντικό κατ εμε και πολύ χρήσιμο, ήταν το "λαμπάκι" που υπήρχε κάτω από τα στοιχεία μας και έδειχνε ποιος ήταν online ή όχι! Υπάρχει περίπτωση να ξαναμπεί?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ζητήσω μία χάρη?

Αφορά το μέγιστο μέγεθος σε (KB) των avatars που επιλέγουμε να ανεβάσουμε στο φόρουμ.

Γίνεται να ανεβάσουμε λίγο το επιτρεπόμενο μέγεθος απο 50KB σε 150KB?

'Εχω θέμα με τα 50KB... είναι πολύ λίγα.. άμα ήταν το πολύ μέχρι 150 θα ήταν οτι πρέπει!

Αν δεν γίνεται τουλάχιστον μέχρι τα 100KB...?? :)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι φτιάχνω λίγο μεγαλύτερες εικόνες απο 130Χ130 για να έχω καλύτερη ποιότητα.

Ναι το ξέρω αυτό που λές αλλά και πάλι είμαι έξω απο τα όρια των 50Κ.

Πολλές φορές, βασικά τις περισσότερες κάνω λίγο μεγαλύτερες εικόνες και μετά τις κάνω ελάχιστα downscale για να κουμπώνουν σωστά οπτικά στο φόρουμ και μερικές φορές αυτά τα 50KB είναι λίγο σπάσιμο... στα 150ΚΒ θα ήταν super αλλά και στα 100KB δεν θα έλεγα οχι:p

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί ήδη, δυνατότητα αλλαγής χρώματος/theme. Πάντως αν είναι να μείνει μία δυνατότητα μονάχα η επιλογή χρώματος που έχετε κάνει είναι από τις καλύτερες για τη διευκόλυνση του διαβάσματος με το γκρί-γαλάζιο. 

 

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και τον κόπο σας παιδιά κι εγώ αργώ να εξοικειωθώ με το νέο αλλά όλα θα γίνουν σιγά σιγά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.