Jump to content



Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition


DJD

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Υπάρχει πιθανότητα να φτιαχτεί το ''συμμάζεμα'' των συνημμένων φωτογραφιών ή είναι feature;;;;

Πολύ δύσκολη πλέον η περιήγηση σε θρεντ με φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει πιθανότητα να φτιαχτεί το ''συμμάζεμα'' των συνημμένων φωτογραφιών ή είναι feature;;;;

Πολύ δύσκολη πλέον η περιήγηση σε θρεντ με φωτογραφίες.

 

Αν κάπου δε δουλεύει σωστά το auto-resize των φωτογραφιών, έναν σύνδεσμο στο θέμα παρακαλώ, για να το εντοπίσουμε. Προτείνω και clear cookies-cache για κάθε ενδεχόμενο, γιατί προσωπικά δε βλέπω κάπου να υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάπου δε δουλεύει σωστά το auto-resize των φωτογραφιών, έναν σύνδεσμο στο θέμα παρακαλώ, για να το εντοπίσουμε. Προτείνω και clear cookies-cache για κάθε ενδεχόμενο, γιατί προσωπικά δε βλέπω κάπου να υπάρχει πρόβλημα.

Εμένα προσωπικά δεν δουλεύει πουθενά.

 

post-42140-0-78157300-1424673522_thumb.j

 

Θα δοκιμάσω και καθαρισμό cookies και θα επανέλθω.

Edit.

Δεν βοήθησε όυτε αυτό.

Εγώ εννοώ να ανοίγει η φωτογραφία όπως στο προηγούμενο site, δλδ μέσα στα όρια του παραθύρου που έχω ανοιχτό.

Αυτό δεν γίνεται πλέον και χρειάζεται scroll ή πάνω κάτω ή πολλές φορές δεξιά αριστερά.

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

οκ το κοιτάω αν μπορεί να γίνει κάποιο Auto-resize απο τη gallery στη περίπτωση που δε το κάνει ο χρήστης :)


@akilleas, Μου δίνεις και ένα λινκ απο το ποστ;

Link to comment
Share on other sites

επειδή έχω και εγώ firefox και οι ρυθμίσεις είναι σωστές από ότι είδα στα συνημμένα, κάτι μου λέει ότι είσαι με οθόνη μικρής ανάλυσης :) Το max στα συνημμένα που ανεβαίνει στο φόρουμ είναι 1200p. Προφανώς είσαι οριακά σε θέμα ανάλυσης. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα 1680Χ1050. Είναι παλιά η οθόνη.

Στο προηγούμενο site, ή σε αλλά δεν έχω πρόβλημα. Τα ανοίγει μέσα στο μέγεθος του παραθύρου μου και μόλις πατήσω επάνω τότε πηγαίνει σε νέο tab με φουλ ανάλυση.

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στα 1680Χ1050. Είναι παλιά η οθόνη.

Στο προηγούμενο site, ή σε αλλά δεν έχω πρόβλημα. Τα ανοίγει μέσα στο μέγεθος του παραθύρου μου και μόλις πατήσω επάνω τότε πηγαίνει σε νέο tab με φουλ ανάλυση.

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο;

Να υποθέσω ότι έχεις επιπλέον ζουμάρει το forum?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος όριο στις αγγελίες; Κι αν ναι.. γίνεται να μεγαλώσει;;;

Μόλις μπήκα να δω τις αγγελίες και είδα αγγελία με 5-6 λινκ και τιμές.. γιατί να μην υπάρχει όριο στο ένα προϊόν ανά αγγελία, ώστε να υπάρχει μια περιγραφή, μια φωτό, ένα όνομα.. στη κατηγορία του την ανάλογη.. κι όχι 6 χύμα λινκ, άνοιξέ τα να δεις τι πουλάω κ δες και τιμές.. έγινε τόσο καλή δουλειά με τις κατηγορίες, κρίμα να χαλάει έτσι.. κατανοώ ότι είναι δύσκολο για τον πωλητή να κάνει μόνιτορ 4-5 αγγελίες, αλλά στη τελική, αυτός θέλει να πουλήσει 5-6 πράγματα.. ας μπει στο κόπο να δείξει τι πουλάει.. χωρίς καν περιγραφή είναι ότι χειρότερο.. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω λόγω του οτι επιτρέπονται μόνο 2 αγγελιές ανα μήνα.. Αλλά η Δ.Ο θα ξέρει καλύτερα.

 

 

Η πρότασή μου: Γίνεται να απλουστευτεί το mention; Πχ στο hwbox γράφεις @ + username (ουτε κεφαλαία ουτε τπτ, το πιάνει μόνο του) και voila έτοιμο! Στο tapatalk ειδικά :p θα ήταν χρήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, 2 αγγελίες ανά μήνα. Εκκρεμούν κάποιες βελτιώσεις ακόμη στο θέμα των αγγελιών, οπότε κάντε λίγη υπομονή. Περισσότερα για τις αγγελίες κι εδώ:

http://www.thelab.gr/topic/139927-αγγελίες-v3-διαβαστε-το-πρωτο-ποστ/page-10

Το mention έτσι ήταν κι εδώ παλιά. Τώρα, ο ταχύτερος τρόπος είναι επιλέγοντας ένα τμήμα από το μήνυμα του χρήστη που θέλεις και στη συνέχεια "mention" από το αναδυόμενο κουτάκι.

Όσο για το tapatalk:

http://www.thelab.gr/topic/142550-mobile-theme-και-tapatalk/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.