Jump to content



Samsung SSD, δίλημμα...


Recommended Posts

Ναι απ' ότι φαινεται ολα καλά,από paypal εχει γίνει η μεταφορά στην κάρτα μου απλά δεν εχει φανεί ακόμη, ίσως με την Τραπεζική αργία να καθυστερήσει ή από Δευτέρα να φανεί όπου είναι η τελευταία μέρα της αργίας (απ' τα λεγόμενα της τράπεζας).

 

Για τους άλλους δεν γνωρίζω τι έκαναν. Φαντάζομαι πως κάποια διαδικασία ξεκίνησαν.

Λογικά όπως φάνηκε για να κλείσει τόσο άμεσα η υπόθεσή μου πάει να πει πως και τα υπόλοιπα 14 αρνητικά feedback που πήρε και λογικά άνοιξαν άλλα τόσα cases έπαιξαν ρόλο στο να μην χρονοτριβήσουν και πολύ από το ebay αφου πήραν χαμπάρι τι πωλητής είναι. 

Link to comment
Share on other sites

"We have concluded our investigation into your case and have decided in your

favor.
We were able to recover $119.98 USD and this amount has been credited to
you. Please allow five business days for this adjustment to be posted.
"

 

Τα πήρα και εγώ από τον βρωμοκινέζο... Στην πραγματικότητα πόσοι άλλοι ΔΕΝ ασχολήθηκαν μαζί του και κράτησε τα χρήματά τους..?

Ένας Θεός ξέρει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία παίδες... τώρα μπορούμε να λέμε κι εμείς πως έχουμε εμπειρία από τέτοιου είδους συναλλαγές :) . Tα φράγκα μόνο να φανούν στην τράπεζα και μετά πάμε για σουβλάκια.

 

 

Αααα μόλις μπήκα e-banking.... :happy: μπήκανε τα χρήματα...κερνάω σουβλάκια στον Πρ@σσ@...όποιος είναι από Θεσσαλονικής ξέρεις.... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετα τον Πρ@σσ@ κερνας και τη νοσηλεια; :p:hehe:

 

Παρακολουθουσα το θεμα σας παιδια, παλι καλα που εξελισσεται θετικα!

 

Χεχε αν είχες άσχημη εμπειρία σε καταλαβαίνω....αλλά για παλιά, τώρα είναι εντάξει, ελεγμένο ... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μήπως εννοείς τον Crucial M550 γιατί τέτοια χωρητικότητα σε M500 δεν υπάρχει. Αλλά και πάλι όπως είπαν οι προηγούμενοι δεν υπάρχει λόγος για να τον αλλάξεις μια χαρά είναι, μόνο αν θες να σου φύγει το ψυχολογικό ότι είναι πιο νέο μοντέλο ο OCZ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τελικα για ψυχολογικους λογους εβαλα τον ocz.Αλλα συμφωνα με το asssd οι διαφορες ειναι μεγαλες.

Υποψιν με τον ocz δεν εχω περασει chipset drivers της amd και οπως φαινεται δε θα περασω.

PdT28FH.png

Έγινε επεξεργασία από artyom
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.