Jump to content



Recommended Posts

Και εσυ θες να εισαι επιθετικος για καποιο λογο.Το αγνοω βεβαια αυτο γιατι γνωριζουμε ποιος και τι ειναι ο καθενας και θα απαντησω σε αυτο που λες.
Ισως ελειπε η λεξη "ουσιαστικα".Απλα δεν ασχοληθηκα αρκετα γιατι δεν με κερδισαν.Οποτε ναι θεωρω οτι η σειρα τελειωνει στο NFS2.
Απο εκει και περα , περι ορεξεως

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καμια επιθετικότητα .

Ειπα κατι και πεταχτηκες να με διορθώσεις λες και σου βρίσαμε το drive ,και παινεψαμε το επαίσχυντο nfs ,δεν ξέρω καν γιατί ασχοληθηκες με μενα ,απο τη στιγμη που μίλησα για ενα απλο παίγνιο ,που ουτε καν επαιζες ,και συνεχίζεις να ασχολείσαι με την παρτη μου .

Ειμαι γλυκός και τραβηχτικός ,το καταλαβαίνω .

Αλλα εχω και αισθήματα .

Μπορω να συνεχίσω την κουβέντα για ωρα ,εγω να λεω κατι ,εσυ να απαντας για καποιο λογο,και να σου κανει like o wolves.

Έγινε επεξεργασία από das
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ; Ουτε πεταχτηκα ουτε σε διορθωσα ουτε ασχοληθηκα μαζι σου.Ειπα την αποψη μου οπως ολοι ,αλλα οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται αυτο ξερω :)
Οσο για τα likes του wolves , ειμαι γλυκος και τραβηχτικος.τι να κανουμε :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συναντηθείτε καπου και πειτε τοτενες ρε μεγαλε και αφήστε μας εμας με τα nfs στην πλανη μας .Σαν αυτους που μπαίνουν στο θέμα του iphone ισα ισα για να κραξουν και να πουν το δικο τους κάνετε .

Και ειμαι ΚΑΙ εγω γλυκός .

Κοιτα το like ![emoji51]

Έγινε επεξεργασία από das
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επ ουδενι τα nfs underground δεν ηταν racing sim.. Τα ελιωσα μεν γιατι ηταν παιχνιδαρες αλλα racing δεν ηταν καν. Αν εχει υπαρξει nfs που να ηταν rqcing sim αυτο ηταν το shift στις κονσολες. Αλλα σε σχεση με ολα τα υπολοιπα , το μονο τους κοινο ηταν ο τιτλος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα, προσωρινό (της ώρας) thread ban για τους δύο από πάνω.

 

Ο καθένας έχει την άποψη του, δεν είναι ανάγκη να την επιβάλουμε στον άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Καλά και μεις κάναμε φοιτητοσυγκεντρώσεις στο σπίτι του ΕΝΟΣ που είχε υπολογιστή για να παίξουμε ο καθένας στη σειρά μας :hehe:

 

Άντε να γίνει το καμόςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι ελπίζω να ΜΗΝ έχει. Tuning και super/exotic cars δεν πάνε μαζί.

Ναι αλλά θέλω να έχει μερικά έτσι ώστε όταν τουμπανιάσω το Supra/Skyline να τα περνάω απο πάνω και να κάνω χαβαλέ.. άσε που οι μπάτσοι θα έχουν σίγουρα exotic & muscle cars! Εγώ απλά θα αποτελώ την εξαίρεση με "πρησμένο" body kit και 4 μπουριά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

---------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Άρα αφού πάμε για "online experience", μιλάμε για μια αντιγραφή της ιδέας του the crew, με γραφικά nfs και προβλήματα EA.

Χμμμμ πόσο χρόνο του δίνουμε;;;  :D

Μακάρι να διαψευσθώ και να'χει ενδιαφέρον.. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Underground 1 σε crt monitor και τα βελάκια στο πληκτρολόγιο να κοντεύουν να βγουν κάτω απ το γραφείο απ την μανία! Όπως αναφέρθηκε παραπάνω είναι ωραία παιχνίδια αλλά arcade όχι sim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.