Jump to content



Ποια τροφοδοτικα θεωρειτε καλυτερα και αξιοπιστα?


blade_pan

Ποια τρφοδοτικα θεωρειτε καλυτερα?  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

απο το Fortron 550 που δεν εχεις στην λιστα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.Εχω δοκιμασει και Αντεκ 550 ΤC αλλα το φορτρον ειναι καλυτερο.Επισης chieftec 360!πολυ καλο τροφοδοτικο για τα λεφα του!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 16:46]

Eχω fortron550...που το θεωρω κ πολυ αξιοπιστο.....!Αλλα δεν το εχεις στην λιστα...!:(

Ενα chieftec παλαιοτερα, με το που ανοιξα τον διακοπτη του,εσκασε στην μουρη μου...

:D Βασιλη,ανθρωποι ειμαστε.ξεχναμε...Μην στεναχωριεσαι θα το κανονισουν!:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Enermax , Thermaltake, Superflower και PCP&C είναι αυτά που έχω χρησιμοποιήσει, χωρίς κανένα πρόβλημα απολύτως....

Το ακριβότερο αλλά με διαφορά σε ποιότητα/απόδοση από τα άλλα, PcPower&Cooling... 3 χρόνια το 475 τους, το οποίο ακόμα και σήμερα κοντράρει στα ίσα οτιδήποτε κυκλοφορεί.

Link to comment
Share on other sites

Οι πιο πολλοι,ξερω εχουν tagan και θα το τσεκαρουν....Να σκεφτουν ομως ποσα εχουν καει και να ξανασκεφτουν την απαντηση στην ερωτηση ποια θεωρείτε τα ποιο ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

@rootx tα pc power and cooling ειναι τοσο καλα?Γιατι δεν ειναι τοσο γνωστα οσο τα αλλα?

Ειναι στο other side aka America......γι'αυτο κ δεν ειναι τοσο γνωστα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.