Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Twisting nether δεν παλευονταν, lightnings blade όμως μπορούσα να παίξω κανονικά.

Αλλά εφόσον δεν έφτιαξε στο 40λεπτό να παίξω με τον main δεν ασχολήθηκα παραπέρα.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρε κουτά....ειναι για να θυμαστε τις παλιες καλες εποχες του WoW που για να μπεις σε Raid τις Κυριακες επρεπε να κανεις Log in κανα 2ωρο πριν :hehe:

Τστσ...αμεσως να γκρινιαξετε... :p

Working as intended!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κουτά....ειναι για να θυμαστε τις παλιες καλες εποχες του WoW που για να μπεις σε Raid τις Κυριακες επρεπε να κανεις Log in κανα 2ωρο πριν :hehe:

Κατεβάζαμε και τα τηλέφωνα για να μη μας ενοχλούν...! Ah,the good old no life years... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαιρνα απο την δουλειά στο Λονδίνο γιατί ήμουν 2 ώρες πίσω και στο τσάκ προλάβαινα το raid, τον αδερφό μου Αθήνα να λογκάρει να γλιτώσω το que, και έμπαινα απο το σπίτι στο Λονδίνο μετά για να μην χάσω το σπότ.

Αλλά Europe first Maexna ρε μ0υ***Α!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κουτά....ειναι για να θυμαστε τις παλιες καλες εποχες του WoW που για να μπεις σε Raid τις Κυριακες επρεπε να κανεις Log in κανα 2ωρο πριν :hehe:

Τστσ...αμεσως να γκρινιαξετε... :p

Working as intended!

Ρε θα σε σφαλιαρίσω! /slap ! Μιλαμε για νευρα χτες, 2 φορές επεσε η DSL (αν ειναι δυνατον, τώρα της ήρθε) και πανω που ειχα περάσει και τις 2 φορές πανω απο 1 ώρα στο q. Τελικό συμπέρασμα, πρώτη προσπάθεια εισόδου στις 20:00, τελικά μπήκα στο παιχνίδι στις 24:00 !!! Με τι κουράγιο να λιώσω... need μερικά χρονια πίσω...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=616]Shaman[/MENTION]

Coco μην αρχιζεις αυτα τα νοσταλγικα γιατι θα ανεβασω οτι εχω κ δεν εχω :p

[MENTION=97]Trooper[/MENTION]

Με απογοητευεις Κωστη...δεν εισαι ο καμενος που ηξερα καποτε :hehe:

Aκου 12 κ δεν ειχε κουραγια...τστσ...

Καποτε αν δε πηγαινε 4-5(κ την αλλη μερα πρωινο ξυπνημα για δουλεια) δεν εκανες log out :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=616]Shaman[/MENTION]

Coco μην αρχιζεις αυτα τα νοσταλγικα γιατι θα ανεβασω οτι εχω κ δεν εχω :p

[MENTION=97]Trooper[/MENTION]

Με απογοητευεις Κωστη...δεν εισαι ο καμενος που ηξερα καποτε :hehe:

Aκου 12 κ δεν ειχε κουραγια...τστσ...

Καποτε αν δε πηγαινε 4-5(κ την αλλη μερα πρωινο ξυπνημα για δουλεια) δεν εκανες log out :p

Πανε αυτά, τωρα 1-2 ωρίτσες και πολύ μας είναι. Αλλά με 3 ώρες στο q δε τη παλευω. Μαλλον με βλέπω για free migration asap.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις για το mop?

Είμαι μόλις 86 και μισό (γεράματα...), και έχω δει μονο το jade forest και τα 2 πρώτα instances.

Σαν περιβαλλον απλά καταπληκτικο! Πολύ όμορφο και ωραία δεμένα τα hubs μεταξι τους και πολύ πιο "μερακλίδικα" σχεδιασμένα ξεφευγοτας από το παραδοσιακό 3 καλύβες και 5 npc...

Εκτός του κλασικού spawn που ξέρουμε τώρα mobs όπως μαϊμούδες και μέλισσες εμφανίζονται να κατεβαίνουν από κλαδιά αντί άπλα να εμφανίζονται μπροστά σου.

Επίσης πολύ σημαντικό για μένα είναι ότι για πρώτη φορά μετά το vanilla, βλέπω μέγεθος! Στα προηγούμενά expansions λόγο των flying mounts, portals, φτωχά qhubs και πολύ linear questing είχε χαθεί το μέγεθος των περιοχών και μου φαίνονταν μικρές... έχω δει μόνο το jade forest αλλά το έχω λατρέψει! Η μορφολογία, τα χωριά, το μοναστήρι... έτυχε 2-3 φορές να σταματήσω τα quest για να χαζεψω τριγύρω! Μακάρι να είναι και οι υπόλοιπες περιοχές έτσι και να κάτσω να κάνω ολα τα quest γιατί γουστάρω και όχι γιατί το loremaster είναι πανεύκολο όπως στο cata.

Και κάτι πολύ αρνητικό:

Τα 2πρώτα instance είναι πραγματικά ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ. Της πλάκας λέμε, 0 πρόκληση - δυσκολία και αδιάφορα, ούτε 1 mechanic της προκοπής και πολύ μικρά. Ελπίζω να στρώνουν σε hc και challenge mode στα 90...

Αυτά τα λίγα σαν πρώτες εντυπώσεις...

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.